Gymbeam športová flasa ergo 600 ml

Značka: GYMBEAM

Športová fľaša Ergo je praktický doplnok, s ktorým budete mať váš pitný režim vždy pod kontrolou. Je vyrobená z odolného materiálu, ktorý udrží váš nápoj bez zápachu či pachuti. Má objem 600 ml a veľmi dobre tesní. Vďaka náustku sa nikdy neoblejete a pitie z tejto fľaše bude maximálne pohodlné.

Zľava 10 % pri nákupe nad 19,90 € Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: LETO1. Akcia platí iba 24. 7. do 23:59.
6,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gymbeam športová flasa ergo 600 ml

X81273

Hlavný popis produktu

Športová fľaša Ergo - praktická fľaša s objemom 600 ml a náustkom pre pohodlné pitie

Športová fľaša Ergo je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú fľašu vhodnú na svoje športové aktivity. Môžete si ju so sebou zobrať do fitka, na bicykel, korčule, turistiku alebo kamkoľvek len budete chcieť. Má objem 600 ml, je vyrobená z odolného materiálu a veľmi dobre tesní. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že sa vaše tekutiny vylejú. Navyše udrží váš nápoj bez zápachu a pachuti. Má praktický náustok, ktorý zabezpečí maximálne pohodlné pitie. Športová fľaša Ergo sa pýši minimalistickým dizajnom, ktorý zdobí výrazné logo GymBeam. Váš pitný režim s ňou budete mať vždy pod kontrolou. Navyše má čiastočne pogumovaný povrch, vďaka ktorému sa dobre drží a nevypadne z ruky.

Športová fľaša Ergo 600 ml - GymBeam

Športová fľaša Ergo a jej výhody

  • je praktická športová fľaša na univerzálne použitie
  • hodí sa na akúkoľvek športovú aktivitu
  • je vyrobená z odolného polyetylénu s vysokou hustotou
  • má objem 600 ml
  • veľmi dobre tesní
  • má náustok, ktorý zabezpečuje pohodlné pitie
  • má minimalistický dizajn s logom GymBeam


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.