Gymbeam rutin 90cps

1×90 cps

Značka: GYMBEAM

Rutín je unikátny výťažok zo sofory japonskej vo forme praktických kapsúl. Táto látka sa bežne nachádza tiež v pohánke alebo citrusoch. Rutín patrí medzi bioflavonoidy, ktoré sú obľúbené pre svoje antioxidačné účinky. Chráni tak bunky pred oxidačným stresom. Navyše je populárny medzi ľuďmi, ktorí hľadajú spôsoby, ako maximálne podporiť pružnosť ciev.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Gymbeam rutin 90cps 1×90 cps

X81495

Hlavný popis produktu

Rutín - prírodný antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidačným stresom

Rutín je výťažok zo sofory japonskej (Sophora japonica) vo forme praktických kapsúl. Patrí medzi bioflavonoidy, ktoré sú populárne vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam. Chráni totiž bunky pred oxidačným stresom. Ten vzniká pri narušení rovnováhy medzi množstvom voľných radikálov a schopnosti tela zneškodniť ich. Voľné radikály môžu potom bunky napádať a poškodzovať. Antioxidanty majú schopnosť zachytiť a odstrániť tieto škodlivé častice.

Rutín je navyše populárny medzi ľuďmi, ktorí sa chcú v maximálnej možnej miere starať o kardiovaskulárny systém a chcú podporiť pružnosť ciev. Nájdete ho v niektorých bežných potravinách, ako napríklad v pohánke, jablkách, citrusoch alebo špargli. Môžete ho však získať aj z typicky koncentrovanejších doplnkov stravy. V jednej dávke tohto produktu prijmete 500 mg účinnej látky. Má čisto rastlinný pôvod a je vhodný aj pre vegánov.

Rutín - GymBeam

Rutín a jeho výhody

  • obsahuje výťažok zo sofory japonskej (Sophora japonica)
  • patrí medzi antioxidanty
  • v jednej dennej dávke prijmete 500 mg rutínu
  • je vo forme praktických kapsúl
  • vhodný pre vegánov

Zloženie

Sophora japonica - extrakt (95 % rutín), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula*RI
Rutín 500 mg **

**Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.