Gymbeam krieda magnesium block 56 g biela

biela56 g

Značka: GYMBEAM

Krieda Magnesium Block je praktická magnéziová kocka, známa aj ako športová krieda či gym chalk. Jej hlavnou úlohou je zlepšiť úchop a dopriať vám tak bezpečný tréning. Je typická tým, že skvelo absorbuje pot a vlhkosť, čím vytvára medzi prstami trenie. Práve to zabezpečuje pevnosť úchopu počas celej doby cvičenia. Poslúži vám nielen v posilňovni a crossfite, no aj pri boulderingu a lezeckých aktivitách.

2,39
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Gymbeam krieda magnesium block 56 g biela biela56 g

X81168

Hlavný popis produktu

Krieda Magnesium Block - zlepšite svoj úchop a zvýšte bezpečnosť pri tréningu, crossfite či boulderingu s pomocou praktickej magnéziovej kocky

Krieda Magnesium Block je praktická magnéziová kocka, ktorú možno poznáte aj pod názvom športová krieda či gym chalk. Slúži na zlepšenie a spevnenie úchopu, vďaka čomu si budete môcť dopriať poriadny, no zároveň bezpečný tréning. Jej poprednou vlastnosťou je to, že výborne absorbuje vlhkosť a odvádza pot, vďaka čomu vytvára medzi prstami trenie. Okrem toho, že bude vašim verným spoločníkom pri tréningoch s ťažkými váhami, pomôže vám popasovať sa aj s crossfitom, boulderingom, lezeckými stenami či horskými aktivitami. Môžete si vybrať balenie s jednou kockou (56 g) alebo balíček s 8 kusmi (8 x 56 g) kriedy.

Krieda Magnesium Block - GymBeam

Zloženie

100 % uhličitan horečnatý.

Rozmery

ŠírkaVýškaDĺžka
10 cm 6 cm 10 cm

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.