Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-7430 28cm Eternal Collection

Umenie a inovácie vložené do grilovacej panvice Berlinger Haus BH-7430 Eternal Collection sú jedinečné a ponúkajú zmes sofistikovanosti a vysokej funkčnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Grilovacia panvica Berlingerhaus BH-7430 28cm Eternal Collection

8f4d5ae8-240d-4c94-91d4-302ded19a0dc

Hlavný popis produktu

Umenie a inovácie vložené do grilovacej panvice Berlinger Haus BH-7430 Eternal Collection sú jedinečné a ponúkajú zmes sofistikovanosti a vysokej funkčnosti. Táto grilovacia panvica s priemerom 28 cm, klenot z váženej kolekcie Eternal Collection, predstavuje revolúciu v kulinárskej technológii a nadčasovú estetickú príťažlivosť, vďaka čomu je každé varenie radosťou bez námahy.
Nebaví vás tráviť nekonečné hodiny v kuchyni? Túžite po bohatých, chutných vývaroch a šťavnatom, jemnom mäse? Hľadáte riešenie varenia, ktoré nielen šetrí čas, ale podporuje aj zdravšiu prípravu jedál? Nehľadajte ďalej, pretože prišiel váš kulinársky záchranca v podobe panvice Berlingerhaus!

Charakteristika a technické údaje:
Priemer 28cm
Výnimočné zadržiavanie a distribúcia tepla
3-vrstvová nehrdzavejúca oceľ 18/10
Veľkosť: 28 × 28 × 4,5 cm
Vhodné pre indukciu
Vhodné do umývačky riadu
Možnosť použitia v rúre do 220 °C

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.