GreenFood Performance mg Citrate+B6 tangerine

1×420 g, nápoj

GreenFood Nutrition sú potraviny a doplnky stravy z prvotriednych a plnohodnotných surovín. To všetko pri zachovaní skvelej chuti bez kompromisov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

19,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Performance mg Citrate+B6 tangerine 1×420 g, nápoj

X59149

Hlavný popis produktu

Balenie:

420 g

Počet dávok:

30

Odporúčaná denná dávka:

1x denne 1 dávku (1 odmerku) rozmiešajte v 300 ml vody a vypite najlepšie 60 minút pred spaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výživové údaje V dennej dávke 14 g Magnézium 375 mg *RHP 100% Vitamín B6 2,5 mg *RHP 178% *RHP referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

Príchuť Juicy Melón: Maltodextrín, magnézium citrate, prírodné aróma melón, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, farbivo - beta karotén, sladidlo - sukralóza, vitamín B6 pyridoxín.

Príchuť Juicy Mandarínka: Maltodextrín, magnézium citrate, prírodné aróma mandarínka, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, farbivo - beta karotén, sladidlo - sukralóza, vitamín B6 pyridoxín.

Príchuť Juicy Malina: Maltodextrín, magnézium citrate, prírodné aróma malina, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, farbivo - prášok z červenej repy, sladidlo - sukralóza, vitamín B6 pyridoxín.

Príchuť Juicy Mango: Maltodextrín, magnézium citrate, prírodné aróma mango, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, farbivo - beta karotén, sladidlo - sukralóza, vitamín B6 pyridoxín.

GMO:

Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia:

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2 / ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008. Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000: 2018

Upozornenie na obale:

Doplnok stravy so sladidlom, vitamíny a minerály. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.