GreenFood Performance Forte tangerin

1×420 g, kolagén

GreenFood Nutrition sú potraviny a doplnky stravy z prvotriednych a plnohodnotných surovín. To všetko pri zachovaní skvelej chuti bez kompromisov.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
21,39
Doprava zadarmo

O produkte: GreenFood Performance Forte tangerin 1×420 g, kolagén

X59173

Hlavný popis produktu

Balenie:

420 g

Počet dávok:

42

Odporúčaná denná dávka:

1x denne 1 dávku (1 odmerku) rozmiešajte v 300 ml vody a vypite. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. 

Zloženie:

Príchuť Juicy Malina: Hydrolyzovaný hovädzí kolagén, maltodextrín, Acerola extrakt, prírodné aróma malina, farbivo - prášok z červenej repy, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, kyselina hyaluronová, sladidlo - sukralóza.

Príchuť Juicy Mandarínka: Hydrolyzovaný hovädzí kolagén, maltodextrín, Acerola extrakt, prírodné aróma mandarínka, farbivo - beta karotén, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, kyselina hyaluronová, sladidlo - sukralóza.

Príchuť Juicy Mango: Hydrolyzovaný hovädzí kolagén, maltodextrín, Acerola extrakt, prírodné aróma mango, farbivo - beta karotén, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, kyselina hyaluronová, sladidlo - sukralóza.

Príchuť Juicy Melón: Hydrolyzovaný hovädzí kolagén, maltodextrín, Acerola extrakt, prírodné aróma melón, farbivo - beta karotén, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, kyselina hyaluronová, sladidlo - sukralóza.

GMO:

Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia:

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2 / ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008. Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000: 2018 

Upozornenie na obale:

Doplnok stravy so sladidlom. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.