GreenFood Performance A-AKG + Citrull tangeri

1×420 g, A-AKG

GreenFood Nutrition sú potraviny a doplnky stravy z prvotriednych a plnohodnotných surovín. To všetko pri zachovaní skvelej chuti bez kompromisov.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
19,89
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: GreenFood Performance A-AKG + Citrull tangeri 1×420 g, A-AKG

X59152

Hlavný popis produktu

Účinky A-AKG sú dobre známe každému, kto chce posilniť výsledky silového tréningu. A-AKG prispieva k tvorbe oxidu dusnatého (NO), ktorý sa podieľa na vazodilatáciu (rozšírenie ciev) a uvoľnenie ciev. Do svalov sa tak dostáva viac kyslíka a živín, vďaka čomu sa zlepšujú výsledky silového tréningu. Mimo prekrvenie súvisia účinky A-AKG tiež so zvýšením pokojovej hladiny rastového hormónu. V kombinácii s cvičením sa tento účinok ešte navyšuje.Citrulline Malate je neesenciálna aminokyselina, ktorej účinky súvisia s produkciou oxidu dusnatého, ktorý má vplyv na zvýšenie prietoku krvi do svalov. Tieto vlastnosti Citrullin Malate sú veľmi dobre známe každému, kto je orientovaný na podporu výsledkov cvičenia.

Balenie:

420 g

Počet dávok:

30

Odporúčaná denná dávka:

1x denne 1 dávku (1 odmerku) rozmiešajte v 300 ml vody a vypite najlepšie 30 min pred tréningom. Nápoj možno konzumovať aj v priebehu tréningu, ako funkčný tréningový nápoj. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. 

Zloženie:

Príchuť Juicy Melón: Maltodextrín, citrulín malát 2: 1 (aminokyselina), A-AKG (aminokyselina), prírodné aróma melón, farbivo - beta karotén, protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, sladidlo - sukralóza, regulátor kyslosti - kyselina jablčná.

Príchuť Juicy Malina: Maltodextrín, citrulín malát 2: 1 (aminokyselina), A-AKG (aminokyselina), prírodné aróma malina, farbivo - prášok z červenej repy, protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, sladidlo - sukralóza, regulátor kyslosti - kyselina jablčná.

Príchuť Juicy Mandarínka: Maltodextrín, citrulín malát 2: 1 (aminokyselina), A-AKG (aminokyselina), prírodné aróma mandarínka, farbivo - beta karotén, protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, sladidlo - sukralóza, regulátor kyslosti - kyselina jablčná.

Príchuť Juicy Mango: Maltodextrín, citrulín malát 2: 1 (aminokyselina), A-AKG (aminokyselina), prírodné aróma mango, farbivo - beta karotén, protihrudkujúca látka - oxid kremičitý, sladidlo - sukralóza, regulátor kyslosti - kyselina jablčná. 

GMO:

Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia:

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2 / ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008. Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000: 2018 

Upozornenie na obale:

Doplnok stravy so sladidlom. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.