GreenFood Nutrition ArginMaca 60cps

1×60 cps

Koreň Macy peruánskej sa používa už tisíce rokov. Už starí Inkovia ho používali na zlepšenie svojej kondície. Používame žltú macu, ktorá má krémovú farbu a v Peru je najobľúbenejším druhom. Je vyhľadávaná ako prírodné afrodiziakum s okamžitými a dlhotrvajúcimi účinkami, a to ako u mužov, tak u žien. Ženy ju ocenia najmä pri príznakoch menopauzy. Žltá Maca je obľúbená u mužov aj žien trpiacich hormonálnou nerovnováhou. Aminokyselina L-arginin je vyhľadávaná najmä pre syntézu oxidu dusnatého (NO) a s tým spojené lepšie rozšírenie ciev, vďaka ktorému dôjde k zvýšeniu krvného prietoku. ArginMaca vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Zdroj energie - Stimulant libida - Podporu vitality - Hladinu testosterónu - Hormonálnu rovnováhu - Hladinu testosterónu - Podporenie fyzického i duševného výkonu - Duševnú pohodu bez použitia antidepresív - Zvýšením kľudovej hladiny rastového hormónu

5,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition ArginMaca 60cps 1×60 cps

X59020

Hlavný popis produktu

Balenie: 60 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 
30 dní

Odporúčaná denná dávka: 1x denne 2 kapsuly 30 minút pred záťažou. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke 2 kapsuly
L-arginin 860 mg
Maca 140 mg

Zloženie: L-arginin , rastlinná kapsula z hypromelózy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose), maca , pridané látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý

Upozornenie na obale: 
Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény: Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO: Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia:  Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.