Good Gout BIO Vanilkové kolieska

1×135 g, vanilkové kolieska, 10m+

Značka: GOOD GOUT
Určené od ukončeného 10. mesiaca, na chrumkanie. Potravina pre zvláštnu výživu - potravina pre obilnú výživu dojčiat a malých detí. Pečené.
Na sklade v eshope
5,39
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X43365 ADC

Určené od ukončeného 10. mesiaca, na chrumkanie. Potravina pre zvláštnu výživu - potravina pre obilnú výživu dojčiat a malých detí. Pečené. Zloženie: 64% bio pšeničná múka (lepok), 24,5% bio koncentrát hroznovej šťavy, 10,5% bio slnečnicový olej, 0,5% bio vanilkový extrakt, 0,5% jedlá sóda (E500ii), vitamín B1 . Obsahuje lepok. Môže obsahovať stopy orechov (lieskové orechy, mandle) a vajec.

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste. Po otvorení spotrebujte do 5 dní. Pre zdravie dieťaťa dodržujte návod na prípravu a zaobchádzanie s výrobkom.

Upozornenie: Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru. Nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Je vaše dieťa pripravené na chrumkanie? Aj keď dieťa o niekoľko centimetrov vyrástlo, neznamená to, že je schopné jesť ako dospelý! Odporúčame vám, aby ste mu dali banánovej vankúšiky, iba ak už vie sedieť na vysokej detskej stoličke, je zvyknuté jesť chlieb a jedlá obsahujúce kúsky a má aspoň dva zuby. Je tiež nevyhnutné, aby vaše dieťa sedelo vzpriamene a bolo počas jedla pod neustálym dohľadom dospelého.

Potravina pre zvláštnu výživu.

Dodávateľ: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5. Výrobca: BBB - 23 rue Balzac - 75406, Paris Cedex. Hmotnosť: 80 g (4x20g). Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Krajina pôvodu: Vyrobené v Nemecku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.