Gimdog Train & Treat Hmyz & Rakytník

1×125 g, maškrta pre psy

Značka: GIMDOG
Delikatesné psie maškrty z hmyzu predstavujú zdravú a chutnú odmenu, ktorú pri výcviku ocení váš pes aj vy. Hlavnou zložkou psej pochúťky je hmyz, zdroj veľmi kvalitného proteínu, a rakytník, ktorý je bohatý na vitamín C.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
3,19
Doprava zadarmo

O produkte

X83184

Delikatesné psie maškrty z hmyzu predstavujú zdravú a chutnú odmenu, ktorú pri výcviku ocení váš pes aj vy. Hlavnou zložkou psej pochúťky je hmyz, zdroj veľmi kvalitného proteínu, a rakytník, ktorý je bohatý na vitamín C. Alternatívny zdroj proteínu v podobe hmyzu ochuteného rakytníkom je kombináciou, ktorú ste zaručene ešte nevideli a ktorá bude vášmu miláčikovi báječne chutiť.

Receptúra hmyzej pochúťky je úplne bez obilnín, pridaných cukrov, umelých farbív a aróm. Naviac má nízky obsah tuku. Maškrty Gimdog Train Treat Hmyz rakytník predstavujú ideálnu a hlavne zdravú odmenu pre vášho psa, keď mu chtete povedať: Skvelá práca! Chutná a zdravá pochúťka Vysoký obsah hmyzu Zdroj kvalitného proteínu, vitamínov a minerálov Ideálne ako odmena a motivátor pri výcviku Nízky obsah tukov Bez obilnín, cukru, umelých farbív a aróm

Zloženie:

 Želénina, proteín hmyz (26%), vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, mäso a výrobky z mäsa, oleje a tuky, ovocie (sušený rakytník 1%), minerály.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.