Gimdog Italiane Klobáska Jahňacia 200ks (Bal.)

1×200 ks, jahňacia klobáska pre psy

Značka: GIMDOG

Klobásy GimDog s jahňacím mäsom \"Talianske potešenie" sa vyrábajú z 99,8 % jahňacieho mäsa. Sú 100 % vyrobené v Taliansku, bohaté na živočíšne bielkoviny, monoproteíny, prírodné, bez obilnín a lepku a neuveriteľne chutné. Tieto párky sú ideálnou dennou odmenou pre dospelých psov všetkých veľkostí.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

73,99
Doprava zadarmo

O produkte: Gimdog Italiane Klobáska Jahňacia 200ks (Bal.) 1×200 ks, jahňacia klobáska pre psy

X82981

Hlavný popis produktu

Podrobnosti o produkte

K dispozícii sú rôzne druhy mäsa, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie chute. Sú to chutné pochúťky, ideálne ako odmena počas výcviku alebo ako odmena, ľahko sa žujú, sú ľahko stráviteľné a zdravé, ich chuť a vôňa poteší každého psa.Gimborn so svojím radom Gimdog spĺňa potreby všetkých psov. V spolupráci s poprednými univerzitami veterinárnej medicíny vyvinula spoločnosť Gimborn v priebehu času inovatívne a jedinečné produkty.

Cieľom spoločnosti Gimdog je vytvárať magické momenty medzi ľuďmi a ich štvornohými priateľmi. To je vízia, ktorá ich vedie.Gimborn vie, aké vzácne je naše životné prostredie a aká je zodpovednosť každého z nás. O tomto osobitnom záväzku svedčí okrem iného zavedenie systému energetického manažmentu, ktorý je od roku 2015 certifikovaný spoločnosťou DEKRA Certification GmbH podľa normy DIN EN ISO 50001.GimDog.pngGimborn vyrába výrobky, ktoré podporujú dobré životné podmienky zvierat. Je preto nemysliteľné, aby Gimborn nechal zvieratá trpieť na výrobné účely.

Združenie za práva zvierat PETA ich už mnoho rokov zaraďuje na zoznam výrobcov potravín, ktorí netestujú na zvieratách.Spoločnosť Gimborn, ktorú založil v roku 1855 v Nemecku lekárnik H. Von Gimborn, je veľká medzinárodná spoločnosť, ktorá v priebehu rokov zaznamenala nepretržitý rozvoj. Spoločnosť Gimborn, ktorá je tradične popredným dodávateľom výživových špecialít, postupne rozšírila a doplnila svoj sortiment výrobkov pre domáce zvieratá vďaka schopnosti vyvíjať sa v čase, udržiavať si konštantne vysokú kvalitu a silnú inovačnú snahu.

Zloženie:

Mäso z mäsových derivátov (99,8 % jahňacie mäso).Analytické zložky: Bielkoviny 57 %, Tuk 20 %, Popol 6,5 %, Vláknina 1 %, Vlhkosť 14 %, Bez farbív a konzervačných látok.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.