Gimcat Taurine Pasta Extra

1×50 g, pasta pre mačky

Značka: GIMCAT
Gimcat Taurínová pasta je pasta, ktorá dopĺňa stravu vašej mačky o esenciálny taurín a predchádza rôznym ochoreniam srdca a očí.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
4,19
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X82965

Gimcat Taurínová pasta je pasta, ktorá dopĺňa stravu vašej mačky o esenciálny taurín a predchádza rôznym ochoreniam srdca a očí. Taurín je esenciálna aminokyselina, ktorú vaša mačka potrebuje pre zdravý zrak a dobrú funkciu srdcového svalu. Mačky nedokážu syntetizovať taurín vo svojom tele, preto musia prijímať dostatok taurínu v každodennej strave. GimCat Taurine Paste Extra s inovatívnym bioaktívnym taurínom účinne pomáha doplniť chýbajúci taurín v strave vašej mačky.

Skvelá kombinácia taurínu a výťažkov zo zadnej lastúry výrazne posilňuje činnosť srdca a zlepšuje zrak. Pasta obsahuje aj vitamín B a vápnik, ktoré pomáhajú zlepšovať fungovanie nervového systému a energetický metabolizmus v tele mačky. 

Zloženie:

rastliny a rastlinné produkty, oleje a tuky, kôrovce a mäkkýše (extrakt z mäkkýšov 4%), mäso a mäsové výrobky

Ďalšie zložky na 1 kg:

vitamín B1 (tiamín) 133 mg vitamín B2 (riboflavín) 100 mg vitamín B6 (pyridoxín) 67 mg vitamín B12 (kobalamín) 467 mcg taurín 18. 000 mg s antioxidantmi, bielkoviny: 5,5%, tuky: 34,5%, popol: 9,5%, vláknina: 1,5%, vlhkosť: 12%


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.