Gimcat Anti-Stress Pasta

1×50 g, pasta pre mačky

Značka: GIMCAT
Mačky veľmi citlivo reagujú na stresové situácie, ako je návšteva veterinára, sťahovanie alebo zmeny v blízkom okolí spôsobené novými zvieratámi alebo predmety. Pasta CIMC Anti-Stress obsahuje dôležité zložky, ktoré pôsobia proti stresu a uľahčujú život Vašich mačiek.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

4,49
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 9,90 €

O produkte

X82930

Mačky veľmi citlivo reagujú na stresové situácie, ako je návšteva veterinára, sťahovanie alebo zmeny v blízkom okolí spôsobené novými zvieratámi alebo predmety. Pasta CIMC Anti-Stress obsahuje dôležité zložky, ktoré pôsobia proti stresu a uľahčujú život Vašich mačiek. Slncovka kalifornská podporuje spánok, upokojuje a zaháňa strach. Ľubovník bodkovaný znižuje bolesti a má antidepresívne a protizápalové účinky. L-Tryptofán podporuje tvorbu serotonínu (hormónu šťastia). Beta-glukán brzdí v tele mačky zápalové procesy, ktoré môžu vznikať v dôsledku stresu.

Odporúčané dávkovanie:

Každý deň vymačkajte 6cm a kŕmte priamo z tuby alebo pridávajte ku krmivu (1cm prúžok pasty = 0,5 g). Podávajte pri izbovej teplote.

Zloženie:

Vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, Ryby a výrobky z rýb, mletá ľubovník 4%, kvasnice (obsahujú beta-glukán 1%), mletá slncovka kalifornská 0,7%. Doplnkové krmivo pre mačky. Po otvorení skladujte v chlade. Analytické zložky: Proteín 7,5%, obsah tuku 35,5%, vláknina 2,5%, popol 6%, vlhkosť 12%.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.