Gallinée žuvacie tablety pre obnovu a podporu ústnej mikroflóry

1×30 ks, žuvacie tablety na podporu ústnej mikroflóry

Značka: GALLINÉE
Inovatívny a prevratný produkt v starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. Praktický pomocník v starostlivosti o zuby kdekoľvek sa počas dňa nachádzate. Praktické žuvacie tablety, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dobrý pocit v ústach počas celého dňa.
Na sklade v eshope
12,19
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X54340

Ako hovorí Marie Drago, zakladateľka Gallinée: "Za pár rokov sa s podobnými žuvacími tabletami budete stretávať denne. Nezabudnite, že ako prvé ste ich videli u Gallinée. Pýtate sa, čo to vlastne sú tie žuvacie tablety? Ústna voda v tabletách, zubná pasta v tabletách, alebo len obyčajné mätové cukríky na osvieženie dychu? Ani jedno z toho, alebo všetko v jednom a ešte viac. Je to inovatívny produkt a samostatná kategórie v oblasti dentálnej hygieny plný prebiotík a probiotík, ktorý sa 24 hodín denne stará o mikrobióm vašej ústnej dutiny. Pretože to logicky dáva zmysel. Najskôr si zuby vyčistíte a potom ich ošetríte. Robíte to aj v starostlivosti o pleť, o pokožku celého tela a o vlasy. Tak prečo by ste sa rovnako nemali starať aj o zuby. "

Čo od nich môžete čakať?

Je to nový prvok v modernej dentálnej rutine nie sú to len obyčajné tabletky na osvieženie dychu okrem sviežeho pocitu v ústach sa zároveň starajú o zdravie zubov a celej ústnej dutiny majú príjemnú chuť a v ústach nechávajú dlho svieži pocit sú na základe dlhoročného výskumu špeciálne naformulované na podporu zdravého prostredia v ústach vaše zuby budú zdravšie, v ústach budete mať menej plaku, zmizne pocit sucha a už nikdy nebudete mať v ústach nepríjemný zápach.

Ako sa používajú?

Nechajte ich pomaly rozpustiť v ústach. Pre čo najlepší účinok ideálne nechajte pôsobiť v ústach 15 minút. 30 minút pred ani po ich požití by ste si nemali čistiť zuby a vydržať aspoň 10 minút po požití nepiť a nejesť. Optimálna dávka je 1-2 tabletky denne.

Zloženie (INCI):

Bulking Agent (isomalt), Gelling Agent (acacia and xanthan gum 50/50), Sweetener (xylitol), Anti-caking Agent (stearic acid), Mint Flavour, Bacteria (Lactobacillus rhamnosus R0011), Verbena Flavour, Cholecalciferol (vitamin D3), Biotin (vitamin B8).


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov