FURminator Masazni Kefa Curry Comb

1×1 ks, masážna kefa pre psy

Značka: FURMINATOR

Masážna kefa FURminator pomáha vyčesávať kožný maz pre zdravú a lesklú srsť. Používajte kedykoľvek na mokré alebo suché vlasy počas niekoľkých minút. Každodenná starostlivosť zvyčajne zahŕňa kefovanie, česanie a rozčesávanie srsti a odstraňovanie srsťových výrastkov.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

8,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: FURminator Masazni Kefa Curry Comb 1×1 ks, masážna kefa pre psy

X82905

Hlavný popis produktu

 V rámci systému FURminator® Ultimate Hair Reduction System v tejto fáze vlasy rozčesávame. Každodenné kefovanie udržiava srsť zdravú, lesklú a jemnú tým, že rovnomerne rozvádza maz po koži a srsti. Niekedy sa v srsti objavia plstnaté rohože, ktoré je potrebné odstrániť.Ak sa staráte pravidelne, celý proces trvá len niekoľko minút.

Masážna kefa FURminator® pomáha vyčesávať kožný maz, aby bola srsť zdravá a lesklá. Používajte kedykoľvek, mokré alebo suché, vždy na niekoľko minút ako jeden z krokov v systéme FURminator® Ultimate Hair Reduction System na pravidelnú starostlivosť. Masážnu kefu FURminator® možno použiť na väčšinu zvierat so srsťou.Kefa má tvarované gumové zuby, ktoré sú také mäkké, že ju môžete použiť aj na zvieratá s citlivou pokožkou.

Masážnu kefu FURminator® možno kedykoľvek použiť na suchú alebo mokrú srsť. Vďaka pohodlnému dizajnu s pútkom na ruku sa s ním ľahko manipuluje, aj keď je mokrý. Kožu zvieraťa často masírujte, vždy niekoľko minút. Tvarované gumové zuby masírujú pokožku a pomáhajú vyčesávať kožný maz, aby bola srsť zdravá a lesklá.

Pokyny:

Nájdite si pokojné miesto, kde môžete so svojím zvieraťom pohodlne sedieť. Neponáhľajte sa. Pred použitím nástroja odstráňte matné a zacuchané vlasy pomocou odstraňovača matných vlasov alebo hrebeňa FURminator®. Jemne prechádzajte kefou po srsti v smere rastu vlasov. Začnite od hlavy zvieraťa a postupujte smerom nadol po chrbte. Pri ošetrovaní srsti zvieraťa v oblasti brucha, nôh, genitálií a konečníka buďte veľmi opatrní.Nevykonávajte nadmerné pohyby nástroja v jednej oblasti. Mohli by ste podráždiť srsť a pokožku zvieraťa.

- Tvarované gumové zuby masírujú kožu a pomáhajú rozčesávať kožný maz, aby bola srsť zdravá a lesklá.

- Pohodlná konštrukcia s pásikom na ruku umožňuje jednoduchú manipuláciu aj za mokra.

- Vhodné pre psy i mačky.

- Používajte každý deň ako jeden z krokov systému pravidelnej starostlivosti o srsť FURminator® Ultimate Hair Reduction System.

- Od výrobcov originálneho vyčesávacího hrable FURminator®.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.