FRONTLINE SPRAY 2,5 mg/ml - 100 ml

1x100 ml, antiparazitárny prípravok

Značka: FRONTLINE
Antiparazitárny prípravok proti kliešťom, blchám (u mačiek a psov) v spreji. Na liečbu a prevenciu pri napadnutí kožnými parazitmi.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
11,39
Doprava zadarmo

O produkte

X03797

Rýchla pomoc v prípade napadnutia blchami a kliešťami. Praktické balenie v spreji s rozprašovačom umožňuje prípravok jednoducho nastriekať na srsť vášho zvieraťa. Umožňuje bojovať proti parazitom psov a mačiek, ako sú blchy, kliešte a švoly.

Výhody produktu

  • Päťtýždenná ochrana pred kliešťami
  • Až trojmesačný účinok proti blchám
  • Bez zápachu
  • Skvelý i pre zvieratá, ktoré majú rady vodu
  • Jednoduchá aplikácia a vonkajšie pôsobenie
  • Prípravok sa nevstrebáva do krvného obehu
  • Praktické balenie v spreji


FRONTLINE® SPRAY umožňuje bojovať proti parazitom psov a mačiek

Proti blchám
FRONTLINE® Spray zabíja dospelé blchy do 24 hodín po napadnutí vášho zvieraťa.
Proti kliešťom
FRONTLINE® Spray eliminuje viac ako 90 % kliešťov v priebehu 48 hodín po prichytení na koži zvieraťa a tým znižuje riziko prenosu ochorení. Toto riziko je najväčšie 48 hodín po prichytení kliešťa na koži zvieraťa.
Proti švolám u psov a mačiek
FRONTLINE® Spray usmrtí švoly na zvierati najneskôr do 48 hodín.

Staráme sa o vašich miláčikov ako o vlastných
Ako znalci zvierat milujeme domácich miláčikov rovnako ako vy. Naším poslaním je udržiavať vášho štvornohého kamaráta šťastného a zdravého pomocou produktov Frontline a odborných rád.

Ako správne použiť sprej?
1) Použite rukavice a na ošetrenie zvieraťa vyberte dobre vetrané miesto.
2) Za súčasného kefovania proti srsti aplikujte odporúčanú dávku spreja rovnomerne na celý povrch tela zvieraťa.
3) Ľahko vmasírujte (rukou chránenou rukavicou) aplikovaný prípravok do kože zvieraťa. Na ošetrenie hlavy nastriekajte prípravok na dlaň (chránenú rukavicou) a jemne votrite do chúlostivých miest.
4) Len čo je miesto aplikácie suché, môžete manipulovať so svojím miláčikom ako obvykle. Počkajte 48 hodín, kým vaše zviera vykúpete alebo ho pustíte do vody.
 
Najčastejšie otázky

Môžem psa bezprostredne po aplikácii vykúpať?
Odporúčame vášho maznáčika nekúpať alebo nepustiť do vody najmenej 48 hodín od ošetrenia, aby ste predišli odplaveniu účinnej látky prípravku.

Môže dôjsť k nežiaducim vedľajším účinkom?
Vzhľadom na to, že účinné látky sa vstrebávajú len v zanedbateľnej miere, je bezpečnosť prípravku veľmi vysoká. Výskyt nežiaducich vedľajších účinkov je mimoriadne vzácny. Ak máte podozrenie na nežiaduce reakcie na prípravok, obráťte sa na vášho veterinára.

Aké je zloženie prípravku FRONTLINE® Spray?
Účinnou látkou v prípravkoch FRONTLINE® Spot-On je finopril, ktorý hubí dospelých blchy, kliešte a vši, ale zároveň je šetrný k zvieraťu aj okolitému prostrediu.

Pre aké zvieratá je prípravok určený?
FRONTLINE® Spray je možné použiť na šteňatá a mačiatka už od druhého dňa veku. Je však veľmi dôležité správne dávkovanie. Starostlivo si preto prečítajte písomnú informáciu.

Možno použiť FRONTLINE® prípravok u gravidných samíc?
Áno, prípravok FRONTLINE® Spray je možné použiť u gravidných aj dojčiacich sučiek i mačiek. V prípade nutnosti odporúčame budúcu matku ošetriť pred pôrodom, aby ste predišli infestácii blchami šteniat/mačiatok.

Aké je odporúčané dávkovanie prípravku FRONTLINE® Spray 100 ml?
Odporúčaná dávka je 6 stlačení aplikačnej pumpičky na každý 1 kg hmotnosti zvieraťa, aplikujte rovnomerne na celý povrch tela. V prípade dlhej srsti maximálne 12 stlačení na 1 kg.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.