NUTREND FLEXIT DRINK

1×400 g, drink

Značka: NUTREND
FLEXIT DRINK obsahuje glukosamín, prolín, chondroitín, MSM a kyselinu hyalurónovú. Je zdrojom kolagénnych bielkovín, obohatených o vitamíny C, B6 a D. Zároveň obsahuje horčík. Vitamín C prispieva k štandardnej tvorbe kolagénu na normálnu funkciu kostí a chrupaviek. Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápniku v krvi. MSM prispieva k tvorbe kolagénu.
Na sklade
13,99
Doprava zadarmo nad 29,90 €
13 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X27480 ADC

Výživový doplnok so sladidlami, pre športovcov.
Obsahuje zmes kolagénnych bielkovín, chondroitínu, glukosamínu a MSM. Je obohatený o horčík, vápnik a vitamíny C, B6 a D.

  • Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek.
  • Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápniku v krvi.

Spôsob použitia

Pred použitím pretrepať. Jedna odmerka predstavuje 25 g. Pomer riedenia je 20 g do 250 ml vody. Odpovedajúce množstvo prášku sa nasype do malého množstva vody, zamieša doplní na požadovaný objem.
Odporúčané dávkovanie: 1x denne 10 g ráno nalačno. Pri vykonávaní športových aktivít je možné užívať 1x denne 20 g ráno nalačno. Dbať na zvýšený príjem tekutín!

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosah detí! Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať v suchu pri teplotách do 25 °C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia, chrániť pred mrazom. Po otvorení skladovať pri teplote do 25 °C a spotrebovať do 2 mesiacov.