Flexi New Comfort M Páska 5m Červená

1×1 ks

Značka: FLEXI
Vôdzka Flexi New Comfort Vás upúta na prvý pohľad. S vôdzkou od spoločnosti Flexi si prechádzku užijete vy aj váš pes. Pes sa prebehne, ale nezabehne a vy nad ním budete mať stálu kontrolu. Nemecká kvalita, maximálna funkčnosť, jednoduchý tvar a ľahké ovládanie, to všetko predstavuje vodítko flexi.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

19,89
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X82811

Samonavíjacia vôdzka s páskou dlhou 5 metrov Pre psov s max. hmotnosťou 25 kg Nastaviteľné držadlo Pohodlný brzdiaci systém Mäkké uchopenie Hmotnosť vôdzky: cca 300 g. Dostupné doplnky: LED osvetlenie; Multi Box na uschovanie pamlskov alebo odpadových vreciek Sú chvíle, keď sa v zlomku sekundy môže všetko zmeniť. Flexi brzdiace systémy sú nielen intuitívne a plynulé, ale reagujú v zlomku sekundy.

Vďaka navíjaciemu systému, ktorý bol zdokonalený nespočetnými testami, je možné pásku predĺžiť vo všetkých smeroch bez toho, aby sa zasekla.

Držadlo nie je iba ergonomické, dá sa prispôsobiť tak, aby ste ho mohli používať v zime s rukavicami a v lete bez nich. Bez ohľadu na to, aké veľké sú vaše ruky, váš najlepší priateľ je vždy v dobrých rukách.

Farba: Červená

Krajina pôvodu: Nemecko

Typ: Vôdzka

Veľkosť: M

Veľkosť: 5 m

Farba podľa výrobcu: Black/Red

Veľkosť: 25 kg

Dĺžka: 5 m

Dĺžka (m): 5. 0.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.