Flexi New Comfort M Páska 5m/25kg Modré

1×1 ks

Značka: FLEXI
Vôdzka Flexi New Comfort Vás upúta na prvý pohľad. S vôdzkou od spoločnosti Flexi si prechádzku užijete vy aj váš pes. Pes sa prebehne, ale nezabehne a vy nad ním budete mať stálu kontrolu. Nemecká kvalita, maximálna funkčnosť, jednoduchý tvar a ľahké ovládanie, to všetko predstavuje vodítko flexi.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
15,69
Doprava zadarmo

O produkte

X82815

Dokonale navrhnuté dvojfarebné vodidlo Vás upúta na prvý pohľad. New Comfort ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete a preto si ho čoskoro zamilujete! Vylepšený brzdový systém s krátkym zdvihom umožňuje viac kontroly, ergonoLoptaké držadlo je nastaviteľné podľa veľkosťi ruky (od veľkosťi M). Možno pridať aj príslušenstvo (od veľkosťi S): LED osvetľovací systém alebo Multi Box pre ukladanie maškŕt či sáčkov.

Rodinná firma flexi vyrába výhradne na území Nemecka. v závode v Bargteheide pri Hamburgu vzniká všetko, počnúc návrhom až po výrobu vysoko kvalitných vodítok - Made in Germany. Firma flexi je vynálezcom samonavíjacieho vodítka a jednotkou na svetovom trhu, exportuje do viac ako 90 krajín sveta.

Originálne samonavíjacie vodítka flexi sa vyznačujú patentovaným, po technickej stránke najmodernejším pružinovým systémom a komfortným ovládaním. Sú vyrábané z vysoko kvalitných materiálov, exkluzívne manuálne spracovaná a zostavená. Vodítka prechádza pred expedíciou mnohými kontrolami kvality.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.