Flexi New Classic S Páska 5m/15kg Ružová

1×15 kg

Značka: FLEXI
Vôdzka Flexi New Classic sa vyznačuje jednoduchým tvarom, maximálnou funkčnosťou a prijateľnou cenou. Samonavíjacie vodítko s páskou pre psy s chrómovou karabínou.Navíjacie vodítka Flexi poskytujú Vášmu psíkovi voľnosť pohybu. Vďaka brzdiacemu systému, ktorý je možné ovládať jednou rukou máte Vášho psíka vždy pod kontrolou.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

11,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X82776

S flexi vodítkom New Classic si prechádzku užijete vy aj váš pes. Pes sa prebehne, ale nezabehne a vy nad ním budete mať stálu kontrolu. Nemecká kvalita, maximálna funkčnosť, jednoduchý tvar a ľahké ovládanie, to všetko predstavuje vodítko flexi. Dostatok voľnosti psovi poskytne dlhá páska, vylepšený brzdový systém s krátkym zdvihom poskytne viac kontroly. K vodítku je možné pridať aj príslušenstvo (od veľkosti S):

LED osvetľovací systém alebo Multi Box pre ukladanie maškrty či sáčkov. Originálne samonavíjacie vodítka flexi sa vyznačujú patentovaným, po technickej stránke najmodernejším pružinovým systémom a komfortným ovládaním.

Sú vyrábané rodinnou firmou v Nemecku z vysoko kvalitných materiálov, exkluzívne manuálne spracované a zostavené. Vodítka prechádzajú pred expedíciou mnohými kontrolami kvality. Kvalitné a funkčné vodítko pre komfortné a bezpečné venčenie psov. Vďaka tomuto vodítku si pes môže užiť dostatok pohybu pod kontrolou svojho majiteľa Jednoduchá manipulácia vďaka možnosti ovládať brzdové tlačidlo jednou rukou. Ergonomické a mäkké držadlo, ktoré je príjemné do ruky.

S najmodernejším pružinovým systémom. Vyrobené v Nemecku z vysoko kvalitných materiálov. Ručne spracované a zostavené. Pred expedíciou prechádzajú vodítka mnohými kontrolami kvality.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.