Flexi New Classic S Páska 5m/15kg Červená

1×15 kg

Značka: FLEXI
1.0

Vôdzka Flexi New Classic sa vyznačuje jednoduchým tvarom, maximálnou funkčnosťou a prijateľnou cenou. Samonavíjacie vodítko s páskou pre psy s chrómovou karabínou.Navíjacie vodítka Flexi poskytujú Vášmu psíkovi voľnosť pohybu. Vďaka brzdiacemu systému, ktorý je možné ovládať jednou rukou máte Vášho psíka vždy pod kontrolou.

Varianty podľa farby
U dodávateľa, doručenie do 7 dní
14,49
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Flexi New Classic S Páska 5m/15kg Červená 1×15 kg

X82774

Hlavný popis produktu

S flexi vodítkom New Classic si prechádzku užijete vy aj váš pes. Pes sa prebehne, ale nezabehne a vy nad ním budete mať stálu kontrolu. Nemecká kvalita, maximálna funkčnosť, jednoduchý tvar a ľahké ovládanie, to všetko predstavuje vodítko flexi.

Dostatok voľnosti psovi poskytne dlhá páska, vylepšený brzdový systém s krátkym zdvihom poskytne viac kontroly. K vodítku je možné pridať aj príslušenstvo (od veľkosti S): LED osvetľovací systém alebo Multi Box pre ukladanie maškrty či sáčkov. Originálne samonavíjacie vodítka flexi sa vyznačujú patentovaným, po technickej stránke najmodernejším pružinovým systémom a komfortným ovládaním.

Sú vyrábané rodinnou firmou v Nemecku z vysoko kvalitných materiálov, exkluzívne manuálne spracované a zostavené. Vodítka prechádzajú pred expedíciou mnohými kontrolami kvality. Kvalitné a funkčné vodítko pre komfortné a bezpečné venčenie psov. Vďaka tomuto vodítku si pes môže užiť dostatok pohybu pod kontrolou svojho majiteľa.

  • Jednoduchá manipulácia vďaka možnosti ovládať brzdové tlačidlo jednou rukou.
  • Ergonomické a mäkké držadlo, ktoré je príjemné do ruky
  • S najmodernejším pružinovým systémom.
  • Vyrobené v Nemecku z vysoko kvalitných materiálov.
  • Ručne spracované a zostavené.
  • Pred expedíciou prechádzajú vodítka mnohými kontrolami kvality.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.