Filter do čističky vzduchu TKG AP 2000 CF2

Značka: TKG

Jedinečný a vysoko citlivý filter z kvalitných materiálov vhodný pre čističku vzduchu Kalorik AP 2000, ktorý sa skladá z nasledujúcich dvoch filtrov:Antibakteriálny bavlnený filter - špeciálna netkaná textília s malým priemerom vlákien, má veľa vlastností, ktoré zaisťujú antibakteriálne prostr.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Filter do čističky vzduchu TKG AP 2000 CF2

016036a5-f423-4682-aff0-a11c82b52f44

Hlavný popis produktu

Jedinečný a vysoko citlivý filter z kvalitných materiálov vhodný pre čističku vzduchu Kalorik AP 2000, ktorý sa skladá z nasledujúcich dvoch filtrov:
Antibakteriálny bavlnený filter - špeciálna netkaná textília s malým priemerom vlákien, má veľa vlastností, ktoré zaisťujú antibakteriálne prostredie, zároveň sú odolné voči vlhkosti, plesni. Odstraňuje jemné častice, roztoče a mikróby.
HEPA filter je vyrobený z harmonického skleneného sintrovaného obloženia, ktorý dokáže filtrovat jemné častice s priemerom väčším ako 20 nm, zastaviť plesne a baktérie, znečisťujúce látky PM 2,5, alergény a niektoré vírusy. Tento filter môže dosiahnuť 99,9% účinnosť filtrovania. Odstraňuje jemné častice, roztoče a mikróby.

Charakteristika a technické údaje:
zložený filter
antibakteriálny filter + filter HEPA (0,01 mikrónov)
vhodný pre čističku vzduchu TKG AP 2000
je potrebné meniť každých 6 mesiacov

Čištička vzduchu KALORIK bola navrhnutá s najnovšími technológiami. Jej dizajn je zameraný na pohodlie a potreby človeka. Každodenný život začína dýchaním a starostlivosť o Vaše zdravie sa začína zlepšovaním kvality ovzdušia.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.