Feline Perfection Cat 12kg

1×12 kg, granule pre mačky

Značka: FELINE
Veľmi chutné vysoko stráviteľné kompletné suché krmivo vhodné pre mačky všetkých vekových kategórií, od rastúcich mačiatok až k dospelým mačkám, vrátane mačiek aktívnych, gravídnych alebo dojčiacich.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

39,89
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X82590

Veľmi chutné vysoko stráviteľné kompletné suché krmivo vhodné pre mačky všetkých vekových kategórií, od rastúcich mačiatok až k dospelým mačkám, vrátane mačiek aktívnych, gravídnych alebo dojčiacich. Špeciálne prispôsobené potrebám mačiek, predovšetkým kontrolovaným pH, prídavkom brusníc a zníženým obsahom horčíka, znižuje riziko ochorenia niektorými z často sa vyskytujúcich metabolických chorôb mačiek (močové kamene). Umožňuje dosiahnuť optimálnej kondície a zdravej srsťi s vysokou pružnosťou a leskom. Krmivo je veľmi chuťovo príťažlivé, pretože nie je vyrobené z mäsokosťných múčok, ale z naturálnej mäsovej pasty z Kuračiat.

Obsahuje Kuracie mäso a vnútornosti, hydinové mäso, stabilizovaný hydinový tuk, obilnú múčku a lepok, obilné klíčky, minerály a vitamíny. Krmivo poskytuje kompletnú a vyváženú výživu dospelých mačiek v bežnej záťaži. Množstvo krmiva sa podáva podľa hmotnosti, temperamentu, veku a požadovanej telesnej kondície. Krmivo je kompletné a žiadne dodatočné vitamíny alebo minerálne prídavky nie sú potrebné. Mačka musí mať po celý deň prístup k dostatočnému množstvu čerstvej vody.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.