FARMAX Q Max Active

1×60 cps, 30+30 zadarmo

Značka: FARMAX

Výživový doplnok Q Max Active 60 cps (30 + 30 zadarmo) podporuje srdcovo-cievny systém. Výživový doplnok Q Max Active obsahuje redukovanú formu koenzýmu Q10 s garantovanou Kaneka QHTM kvalitou.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

29,99
Doprava zadarmo

O produkte: FARMAX Q Max Active 1×60 cps, 30+30 zadarmo

X19607 ADC

Výživový doplnok Q Max® Active.

QMax® Active obsahuje redukovanú formu koenzýmu Q10 s garantovanou Kaneka QH™ kvalitou. Ide o koenzým, ktorý sa vyrába izoláciou z fermentovaných kvasníc (prirodzený biologický proces). Táto metóda poskytuje formu koenzýmu, ktorá zodpovedá ľudskému Q10, bez nežiadúcich prímesí a balastných látok. Redukovaný koenzým Q10 je forma, ktorá predstavuje 90% koenzýmu Q10 nachádzajúceho sa v plazme zdravého človeka (na rozdiel od jeho oxidovanej formy). Ide o aktívnu, okamžite využiteľnú formu koenzýmu Q10 s 8x vyššou účinnosťou.

Zloženie – účinné zložky v 1 kapsule:
redukovaný koenzým Q10 30 mg
(ubichinol = ubiquinol)

Celkové zloženie kapsuly: olivový olej panenský (nosič), želatína (obal), koenzým Q10, glycerol (zahusťovadlo), farbivá: oxid titaničitý, košenila, čierny oxid železa.

Spôsob použitia

Výživový doplnok sa odporúča užívať v množstve 1-2 kapsuly denne. Pri užívaní statínov 2 kapsuly v priebehu raňajok.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňovať mimo dosahu malých detí! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Chráňte pred teplom a svetlom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.