FAQ: časté otázky

Ako zaplatím za objednaný tovar?

Internetová lekáreň Dr.Max umožňuje niekoľko spôsobov platby za zrealizovanú objednávku. Môžete využiť platbu na dobierku, kedy za tovar zaplatíte priamo kuriérovi pri doručení balíka, alebo jednu z dostupných online platobných brán – CardPay - Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány Tatrabanka, WebPay, Tatrapay - Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Tatrabanky, VÚB ePLATBY - Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov VÚB banky, Sporopay - Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Slovenskej sporiteľne. Uhradiť objednávku je možné aj prostredníctvom bankového prevodu. Benefit Plus - Online platba cez voliteľné zamestnanecké benefity od spoločnosti Benefit Management. VIAMO Platba mobilom pri objednávke na počítači - Platba mobilom prostredníctvom platobného systému VIAMO. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" sa zobrazí QR kód ktorý slúži na uhradenie objednávky. VIAMO Platba mobilom pri objednávke priamo z mobilu - Platba mobilom prostredníctvom platobného systému VIAMO, ak nakupujete priamo z mobilu. Po kliknutí na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" kliknite na tlačidlo Zaplatiť cez VIAMO. Platbu dokončíte vo vašej mobilnej aplikácii VIAMO. Viac o možnostiach platby.

Objednal som si tovar cez internetovú lekáreň. Ako a kedy mi bude tovar doručený?

Pri objednávke tovaru je možné zvoliť si rôzne spôsoby doručenia.

Ak ste si vybrali doručenie Kuriérskou spoločnosťou UPS alebo Expres kuriérom Slovenskej pošty, balíček by mal byť u vás nasledujúci deň po expedovaní v pracovných dňoch v prípade, že je objednaný tovar na sklade. Ak ste objednávku potvrdili v piatok, cez víkend a sviatky, či dni pracovného pokoja, tovar bude doručený nasledujúci pracovný deň po expedovaní.

Ak ste si zvolili Osobný odber, balík si môžete vyzdvihnúť na nasledujúci pracovný deň po expedovaní vo vybranej lekárni Dr.Max, a to podľa otváracích hodín konkrétnej prevádzky. Viac o možnostiach dopravy.

Je možný osobný odber? Rád by som si vyzdvihol tovar osobne v niektorej z lekární Dr.Max

Samozrejme, pri objednávke si ako spôsob dopravy môžete zvoliť Osobný odber v lekárni vo vašom meste. Aktuálne si viete vybrať z 317 lekární Dr.Max po celom Slovensku. Kompletný zoznam lekární nájdete tu.

Dá sa zaplatiť za objednaný tovar aj v hotovosti pri osobnom vyzdvihnutí balíka priamo v lekárni?

Nie, momentálne nie je dostupná platba v hotovosti. Za objednaný tovar je potrebné zaplatiť vopred priamo v internetovej lekárni Dr.Max.

Je možné vo vašich lekárňach platiť aj poukážkami?

Áno, pri nákupe v ktorejkoľvek lekárni Dr.Max, viete okrem hotovosti (alebo platobnej karty) využiť aj úhradu s použitím poukážok Sodexo, Cadhoc, Chéque médical a Benefit plus.

Prečo je možné zakúpiť si v internetovej lekárni iba voľnopredajné lieky?

Dôvodom je slovenská legislatíva a platný Zákon č. 362/2011 Z.z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorý neumožňuje internetový predaj liekov na lekársky predpis.

Ako nájdem najbližšiu lekáreň v mojom okolí?

Najbližšiu lekáreň Dr.Max nájdete na stránke Lekárne, kde kliknutím na Vybrať kraj a Vybrať mesto, zúžite zoznam lekární vo vašej blízkosti. Okrem samotných kontaktných údajov sú pri jednotlivých lekárňach uvedené aj Otváracie hodiny a doplnkové služby, ktoré tieto lekárne poskytujú (napríklad osobný odber internetových objednávok, meranie krvného tlaku a tuku, či dermoporadenstvo).

Aké sú štandardné otváracie hodiny? Ako zistím, či je lekáreň v mojej blízkosti momentálne otvorená?

Každá lekáreň Dr.Max má individuálne otváracie hodiny, preto je dobré si ich overiť na stránke Zoznam lekárni. Pri hľadaní konkrétnej lekárne si môžete zároveň pozrieť aj jej aktuálnu dostupnosť a služby a či je momentálne ešte otvorená.

Zvyčajne sú lekárne, ktoré sa nachádzajú v nákupných centrách otvorené dlhšie, a to aj počas voľných dní.

Koľko lekární patrí do siete Dr.Max v rámci Slovenska?

Momentálne do siete lekární Dr.Max patrí celkovo 317 lekární a ich počet sa naďalej zvyšuje.

Aké výhody poskytuje sieť lekární Dr.Max?

Do lekární Dr.Max patrí 317 lekární po celej Slovenskej republike. Výhodou je tak maximálna dostupnosť širokého portfólia liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, výživových doplnkov, ako aj značkovej kozmetiky vo veľkých mestách, aj menších obciach. Niektoré z lekární Dr.Max sa navyše nachádzajú v nákupných centrách a sú otvorené do večerných hodín.

Zákazníci oceňujú atraktívne akcie a pravidelné zľavy na tovar. Takisto poskytujeme Vernostný program Dr.Max CLUB, vďaka ktorému ušetríte pri nákupe v lekárňach Dr.Max.

Mám vernostnú kartu Dr.Max? Ako ju môžem používať? Ponúka karta aj nejaké výhody?

Vernostná karta Dr.Max umožňuje v klasickej lekárni Dr.Max získať zľavu až 1€ za recept a zbierať extra body za nákup voľnopredajného sortimentu. Nazbierané body je možné využiť ako zľavu pri aktuálnom alebo ďalšom nákupe voľnopredajného sortimentu. Vernostnú kartu možno použiť v ktorejkoľvek z 317 lekární po celom Slovensku. Bližšie informácie nájdete v časti Vernostný program Dr.Max CLUB.

Vernostnú kartu Dr.Max je možné využiť aj v internetovej lekárni Dr.Max na získanie extra bodov za nákup. Viac informácií nájdete v časti Extra body za nákup.

Čo je dermoporadenstvo v lekárňach Dr.Max?

Dermoporadenstvo predstavuje nadštandardnú službu odborného poradenstva, týkajúceho sa otázok o pokožke, starostlivosti o ňu a dermatologických problémov. Vo vybraných lekárňach Dr.Max po celom Slovensku sú každý deň prítomné kvalifikované dermoporadkyne, ktoré vám poskytnú užitočné odpovede na vaše otázky. Navyše pri návšteve získate kupón so zľavou -20% na ďalší nákup kozmetických značiek. Najbližšiu lekáreň poskytujúcu dermoporadenstvo nájdete v časti lekárne.

Aký je rozdiel medzi dermokozmetikou a „klasickou“ kozmetikou, bežne dostupnou v drogériách?

Dermokozmetika predstavuje účinnejšiu formu kozmetických prípravkov, pretože obsahuje množstvo patentovaných látok, ktoré vznikali počas mnohých rokov výskumu v laboratóriách. Vďaka týmto zložkám, dokáže byť dermokozmetika efektívnejšia v boji proti nepatologickým dermatologickým problémom, aknóznej pleti, pigmentovým škvrnám či jemným vráskam a ďalším nežiaducim prejavom na pokožke.

V prípade, že ste medzi uvedenými otázkami nenašli odpoveď na vašu otázku, kontaktuje nás. Radi vám odpovieme.

Bioderma.jpgDr-Max.pngEucerin.jpgJamieson.pngLA-ROCHE-POSAY.jpgOmron.pngSunar.pngVichy.jpg

Zadaná emailová adresa už je registrovaná.
Prosím zadajte heslo a prihláste sa.

(Heslo Vám bolo v minulosti zaslané na Váš email, ak ho neviete nájsť, kliknite na Zabudol som heslo)

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Prihláste sa na odber noviniek