A-DERMA EXOMEGA CONTROL CREME EMOLLIENTE (Akcia)

emolienčný krém 200 ml + Cutalgan sprej 100 ml (zľava) 1x1 set

Značka: A-DERMA
Krém na suchú kožu so sklonom k atopii. Okamžite upokojuje a kontroluje pocity podráždenia spojené so suchosťou kože. Obsahuje extrakt z výhonkov (mladých rastliniek) ovsa Rhealba® získaných z organického poľnohospodárstva.
24,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
24 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X44499 ADC

A-DERMA EXOMEGA CONTROL
Emolienčný krém proti škrabaniu, kontroluje pocity podráždenia. Suchá koža so sklonom k atopii. Novorodenci, deti, dospelí.
Emolienčný krém na suchú kožu so sklonom k atopii, ktorá trpí svrbením. Tvár a telo. Vhodné už od narodenia.
Okamžite upokojuje a kontroluje pocity podráždenia spojené so suchosťou kože. Obsahuje extrakt z výhonkov (mladých rastliniek) ovsa Rhealba® (Bio) získaných z organického poľnohospodárstva. Prírodné sterilné zloženie, bez konzervantov a bez parfumácie.
1 aplikácia denne. 24h hydratácia. Rýchla absorpcia.

A-DERMA CUTALGAN REFRESHING SPRAY
Ultra-upokojujúci, znižuje nepríjemné pocity na koži.
Krehká koža môže spôsobit podráždenie, pnutie, pocit svrbenia alebo pálenia. Tieto nepríjemné pocity môžu byť vnímané ako bolestivé. Cutalgan Refreshing spray poskytuje okamžitý chladivý efekt a upokojuje nepríjemné pocity na koži až po dobu 6 h, vďaka prírodnému extraktu z  peruánskej liany. Aplikujte na tvár, telo, vlasovú pokožku a  vonkajšie intímne partie. Testované na krehkej koži, vrátane kože so sklonom k atopii a k šupinateniu. 

Spôsob použitia

Emolienčný krém:
Nanesie sa 1 x denne na kožu vopred umytú prípravkom hygieny Exomega. Vhodné na tvár a telo.
Pre získanie produktu otvorte uzáver a stlačte tubu. Po každom použití odstráňte prebytočný prípravok z viečka a potom uzatvorte. Pre vytlačenie zostávajúceho množstva produktu z tuby postupne tubu rolujte smerom dole.
 

Cutalgan sprej:
Pretrepe sa a  nastrieka na kožu zo vzdialenosti 20 cm. Aplikuje sa podľa potreby, maximálne však 6 x za deň. V prípade potreby sa rozotrie. Pre aplikáciu na tvár sa nastrieka prípravok do rúk a potom sa nanesie na tvár.

Upozornenie: Zabráňte styku s  očami. Vhodné pre dojčatá, deti, dospelých.