EVELINE ROYAL CAVIAR TIGHTENING EYE AND EYELID CREAM

1x15ml

Značka: EVELINE
Luxusný vypínací krém na oči a očné viečka s kaviárom a čiernou orchideou.

Na sklade

6,59
Doprava zadarmo nad 29.9
6 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X37732

Royal Caviar Therapy očný krém

Laboratórny výskum Eveline Cosmetics vyvinul jedinečný vzorec luxusného vrásky vyhladzujúceho očného krému, ktorý pomocou vybraných účinných látok poskytuje regeneráciu pleti v 3 krokoch:

  • Hĺbková oprava bunkového poškodenia - pokročilý komplex Neo-DNA stimuluje normálny proces tvorby nových buniek pokožky tým, že napraví poškodenie DNA bunky a posilní regeneračné procesy prebiehajúce v bunkách.
  • Zlepšenie stavu a hustoty pokožky - komplex Royal Caviar™ stimuluje regeneráciu základných stavebných prvkov štruktúry pokožky. Prodizia™ stimuluje syntézu a regeneráciu kolagénových a elastínových vlákien jemnej pokožky očného okolia. Dochádza k redukcii vrások a pokožka ostáva napnutá a vyhladená.
  • Spevnenie a hĺbková výživa pokožky - exkluzívny extrakt z čiernej orchidey výrazne zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky, hydratuje, zjemňuje a vyživuje ju.
  • Receptúra obohatená o kofeín podporuje procesy mikrocirkulácie v pokožke, zmenšuje a zmierňuje opuchy a kruhy pod očami. Zvyšuje napätie v bunkách pokožky, čím ju vyhladzuje. Delikátne perlové mikropigmenty rozjasňujú pokožku a zmierňujú príznaky únavy. Komplex olejov a hodvábneho extraktu jemne vyživuje pokožku očného okolia a zabraňuje jej vysúšaniu.

Účinné zložky:

  • Neo-DNA komplex - omladzujúci komplex, ktorý stimuluje  proces tvorby nových buniek pokožky tým, že napraví poškodenie DNA bunky.
  • Royal Caviar™ komplex - stimuluje regeneráciu základných stavebných prvkov štruktúry pokožky, redukuje hlboké vrásky a vypína pokožka. Regeneruje pokožku na bunkovej úrovni a zvyšuje jej hustotu a pružnosť.
  • Extrakt z čiernej orchidey - zlepšuje pevnosť a elasticitu pokožky, hydratuje, zjemňuje a vyživuje ju.
  • Kofeín - aktivuje mikrocirkuláciu, znižuje opuchy, rozjasňuje očné okolie a má silný liftingový efekt, vďaka ktorému dochádza k viditeľnému omladeniu
  • Komplex olejov a hodvábny extrakt - poskytujú potrebnú výživu pokožke, obnovujú hydrolipidový film a posilňujú ochranu pokožky.

Použitie:

Aplikujte každé ráno a večer na vyčistenú pokožku očného okolia. Jemne vklepať bruškami prstov.