Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion

1×12500 g, krmivo pre psy

Značka: EUKANUBA
Kompletné a vyvážené krmivo vhodné pre dospelých psov všetkých plemien od 1 roku s citlivým trávením.
41,49
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo
41 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X43831

Obsahuje potrebné vitamíny a minerály, ktoré váš pes potrebuje.

Správna hmotnosť je kľúčový faktor pre zdravie a pohodu psa. Napriek tomu počet psov s nadváhou rastie. Nadváha zvyšuje riziko chorôb, ako je cukrovka, ochorenie srDaily Carea a problémy s kĺbmi. Výživa hrá pri kontrole hmotnosti kľúčovú úlohu. Preto spoločnosť Eukanuba vyvinula krmivo Eukanuba Excess Weight, ktoré dospelým psom pomáha dosiahnuť štíhleho tela a užiť si aktívnu interakciu s ich pánmi. Ak by ste mali citlivé trávenie a zmena jedálnička by pomohla ho zvládnuť, vrátili by ste sa k svojej pôvodnej strave? S najväčšou pravdepodobnosťou nie.

Krmivo Daily Care pre citlivé trávenie sa riadi rovnakým princípom. Najprv vášmu psovi podávajte túto stravu na podporu vyrovnaného tráviaceho systému. Toto starostlivo zostavené krmivo Daily Care pre citlivé trávenie mu potom podávajte, aj keď je už jeho trávenie vyvážené. Radšej pokračujte vo výžive, ktorá vášmu psovi prospieva, než aby ste mu podávali pôvodnú stravu. Obsahuje probiotickú vlákninu, ľahko stráviteľnú ryžu a prírodnú repnú dužinu.

Zloženie
22% sušené kuracie a morčacie mäso, 21% ryža, kukurica, cirok, živočíšny tuk, 2,8% sušená repná dužina, rybia múčka, sušené celé vajcia, hydrolyzované živočíšne proteíny, 0,77% fruktooligosacharidy, hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, rybí olej, uhličitan vápenatý, ľanové semienko.Neobsahuje dochucovadlá, farbivá ani konzervačné látky.