Eukanuba Daily Care Excess Weight

1×12500 g, krmivo pre psy

Značka: EUKANUBA
Kvalitné plnohodnotné krmivo určené pre psy s nadváhou, po kastrácii.
Na sklade
41,99
Doprava zadarmo
41 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X43830

Krmivo DAILY CARE PRO PSY S NADVÁHOU, PO KASTRÁCII sa riadi rovnakým princípom. Psy sú náchylní k priberaniu po kastrácii v dôsledku zmien hladiny hormónov. Riaďte sa našimi odporúčaniami pre kŕmenie, a pomôžte tak vášmu psovi najprv schudnúť, potom so psom cvičte a každý deň mu ako súčasť stravy podávajte krmivo Daily Care pre psov s nadváhou, po kastrácii pre udržanie optimálnej hmotnosti.

Obsahuje:

  • Nízky obsah kalórií
  • L-karnitín, prirodzený spaľovač tukov
  • Optimálnu hladinu vlákniny


Správna hmotnosť je kľúčový faktor pre zdravie a pohodu psa. Napriek tomu počet psov s nadváhou rastie. Nadváha zvyšuje riziko chorôb, ako je cukrovka, ochorenia srDaily Carea a problémy s kĺbmi

  • Prísady:


Kukurica, kuracie mäso (> 14%), pšenica, jačmeň, cirok, rybia múčka, sušená repná dreň, živočíšny tuk, celé sušené vajcia, vedľajšie produkty z kuracieho mäsa, hydinové mäso, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, chlorid sodný, ľanové semienko, hexametafosforečnan sodný, DL-metionín.

  • Analýza:


Proteíny (%) 19,0, oleje a tuky (%) 9,0, popoloviny (%) 6,5, vláknina (%) 3,0, vlhkosť (%) 8,0, vápnik (%) 1,00 , fosfor (%) 0,80, vitamín A (mezinár. jednotiek / kg) 70000, vitamín D3 (mezinár. jednotiek / kg) 900, vitamín E (?-tokoferol) (mg / kg) 200, meď ako síran meďnatý (mg / kg) 20, betakarotén (mg / kg) 1, L-karnitín (mg / kg) 50

  • Prísady na kg:


Vitamín A: 70000 medzinár. jednotiek, vitamín D ‡: 900 medzinár. jednotiek, vitamín E (?-tokoferol): 200 mg, meď ako síran meďnatý: 20 mg, L-karnitín: 50 mg, betakarotén: 1 mg. Bez pridaných umelých farbív alebo konzervačných látok.

  • Užitočný typ:


Jedlo vášho psa by malo byť každý deň rozdelené do niekoľkých malých porcií denne, aby sa zabránilo preťaženiu žalúdka.