Eucerin ANTI-PIGMENT Denný + Nočný krém

1×1 set, krémy

Značka: EUCERIN
Eucerin Anti-Pigment účinne redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opakovanému výskytu. Výhodná ponuka.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

43,99
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X42166 ADC

Eucerin Anti-Pigment Denný krém SPF 30 cielene pomáha redukovať pigmentové škvrny a brániť ich opätovnému výskytu. Pleť hydratuje. Vďaka UVA a UVB filtrom (SPF 30) poskytuje ochranu pred slnečným žiarením.

Eucerin Anti-Pigment Nočný krém obsahuje thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá cielene rieši príčinu vzniku hyperpigmentácie znížením tvorby melanínu. Klinické a dermatologické testy preukázali, že redukuje pigmentové škvrny a bráni ich opätovnému výskytu. Prvé výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch a pri pravidelnom používaní sa stav pleti ďalej zlepšuje.
Nočný krém obsahuje tiež dexpanthenol – aktívnu zložku známu svojou schopnosťou podporovať regeneráciu pleti počas spánku. Pleť získava zjednotený tón a žiarivý vzhľad.

Spôsob použitia

Denný krém sa nanesie ráno na dôkladne vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu. Jemne sa vmasíruje do pleti.
 

Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, odporúča sa používať v kombinácii s Eucerin Anti-Pigment Nočným krémom SPF 30 a Eucerin Anti-Pigment Lokálnym korektorom.

Každý výrobok z tohto radu používať raz denne. Výrobky obsahujúce thiamidol možno nanášať maximálne štyrikrát počas jedného dňa. Zabrániť kontaktu s očami.
 

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.