T-TOMI Rychlozavinovačka Feathers

1×1 ks, rychlozavinovačka

Značka: ESECO

Luxusná rýchlozavinovačka ESECO poskytne vášmu dieťaťu maximálne pohodlie, pocit bezpečia a istoty. Zavinovačka je z vonkajšej strany vyrobená zo 100 % dizajnovej bavlny a z vnútornej strany z mäkkého zamatu, ktorý pomôže vášmu dieťatku spokojne zaspať. Vďaka zapínaniu na suchý zips sa zavinovačka ľahko nastavuje a zapínanie na mašľu podčiarkuje jej luxusný a jedinečný dizajn. Našu rýchlozavinovačku môžete farebne zladiť aj s plášťom na prikrývku a vankúš z rovnakej kolekcie.

Varianty podľa motívu
34,99
Doprava zadarmo

O produkte: T-TOMI Rychlozavinovačka Feathers 1×1 ks, rychlozavinovačka

X000883

Hlavný popis produktu

Luxusná rýchlozavinovačka ESECO poskytne vášmu dieťaťu maximálne pohodlie, pocit bezpečia a istoty. Zavinovačka je z vonkajšej strany vyrobená zo 100 % dizajnovej bavlny a z vnútornej strany z mäkkého zamatu, ktorý pomôže vášmu dieťatku spokojne zaspať. Vďaka zapínaniu na suchý zips sa zavinovačka ľahko nastavuje a zapínanie na mašľu podčiarkuje jej luxusný a jedinečný dizajn. Naše rýchle zavinovačky môžete farebne zladiť aj s dekou a obliečkou na vankúš z rovnakej kolekcie.

Materiál: 100 % značková bavlna + 100 % pevný polyester

Jednoduché nastavenie zapínanie na suchý zips.

Rozmery: 80 x 80 cm

Moderný dizajn balené v praktickom balení ručná výroba v Českej republike. Doprajte svojmu bábätku to najlepšie s výrobkami ESECO.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.