ESECO Pletený mantinel 220 cm Mocca

1×1 ks, pletený mantinel

Značka: ESECO
Luxusný pletený poťah matraca ESECO poskytne vášmu dieťaťu maximálnu ochranu, pohodlie a bezpečnosť počas spánku. Zároveň slúži ako útulná a štýlová dekorácia. Dieťa sa bude cítiť pohodlne, bezpečne a bude v postieľke pokojne zaspávať. Poťah je vyrobený zo 100 % dizajnovej bavlny vyplnenej antialergickým dutým vláknom. Pletený mantinel ESECO je k dispozícii v troch veľkostiach. Môžete si vybrať dĺžku a dizajn, ktorý najlepšie vyhovuje postieľke alebo ohrádke vášho dieťaťa. Moderný, nadčasový dizajn robí z mantinelu štýlový doplnok každej detskej izby.
Na sklade v eshope
50,99
Doprava zadarmo

O produkte

X000889

Luxusný pletený poťah matraca ESECO poskytne vášmu dieťaťu maximálnu ochranu, pohodlie a bezpečnosť počas spánku. Zároveň slúži ako útulná a štýlová dekorácia. Dieťa sa bude cítiť pohodlne, bezpečne a bude v postieľke pokojne zaspávať. Poťah je vyrobený zo 100 % dizajnovej bavlny vyplnenej antialergickým dutým vláknom. Pletený mantinel ESECO je k dispozícii v troch veľkostiach. Môžete si vybrať dĺžku a dizajn, ktorý najlepšie vyhovuje postieľke alebo ohrádke vášho dieťaťa. Moderný nadčasový dizajn robí z mantinelu štýlový doplnok do každej miestnosti.

Materiál: 100% bavlna

Rozmer: 20 x 220 cm

Výplň z dutého vlákna, antistatická a antibakteriálna kvalita spracovania balené v praktickom obale šetrné pranie na 40 °C, po vypraní vyklepte, vytvarujte a nechajte voľne uschnúť ručná výroba v Českej republike. Doprajte svojmu bábätku to najlepšie s výrobkami ESECO.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.