Eseco Hniezdo pre bábätko Spring meadow

1×1 ks, hniezdo pre bábätka

Značka: ESECO

Luxusná postieľka ESECO poskytuje vášmu dieťaťu maximálne pohodlie a bezpečie a zároveň zaručuje pokojný a nerušený spánok. Naše hniezdo môžete používať nielen v postieľke, počas dňa, ale aj na cestách, kde slúži ako cestovná postieľka. Hniezdo je vyrobené zo 100 % dizajnovej bavlny a je vyplnené antialergickým dutým vláknom. Moderný nadčasový dizajn a obojstranné použitie robia z hniezda štýlový doplnok. Hniezdo môžete skombinovať s mantinelom a dekou a vytvoriť si tak jedinečnú dizajnovú súpravu do detskej izby.

Varianty podľa motívu
38,29
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  50,99 €  ·  zľava 12,70 €

Najnižšia cena pred zľavou: 50.99 €

Doprava zadarmo

O produkte: Eseco Hniezdo pre bábätko Spring meadow 1×1 ks, hniezdo pre bábätka

X000877

Hlavný popis produktu

Luxusná postieľka ESECO poskytuje vášmu dieťaťu maximálne pohodlie a bezpečie a zároveň zaručuje pokojný a nerušený spánok. Naše hniezdo môžete používať nielen v postieľke, počas dňa, ale aj na cestách, kde slúži ako cestovná postieľka. Hniezdo je vyrobené zo 100 % dizajnovej bavlny a je vyplnené antialergickým dutým vláknom. Moderný nadčasový dizajn a obojstranné použitie robia z hniezda štýlový doplnok. Hniezdo môžete skombinovať s mantinelom a dekou a vytvoriť tak jedinečnú dizajnovú súpravu do detskej izby.

Rozmer: 70 x 100 cm

Materiál: 100 % dizajnová bavlna, výplň 100 % polyesterové duté vlákno, antistatické a antibakteriálne ležiaca plocha vyplnená PUR penou, obojstranné použitie kvalitné spracovanie balené v praktickom obale šetrné pranie na 40 °C, po vypraní vyklepte, vytvarujte a nechajte uschnúť vyrobené v Českej republike. Doprajte svojmu dieťatku to najlepšie s výrobkami ESECO.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.