Eros Lubrikant Fruits lemon

1×100 ml, lubrikačný gél

Značka: EROS

Eros Tasty Fruit Lemon je vysoko kvalitný lubrikant s príchuťou citrónu a hrejivým efektom. Užijete si s ním zábavu, nové zmyselné zážitky a veľa prekvapení.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
12,39
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Eros Lubrikant Fruits lemon 1×100 ml, lubrikačný gél

X46207

Hlavný popis produktu

Eros Tasty Fruit Lemon je vysoko kvalitný lubrikant s príchuťou citrónu a hrejivým efektom. Užijete si s ním zábavu, nové zmyselné zážitky a veľa prekvapení. Použitá príchuť je prírodná a zodpovedá štandardu kvality potravín. Ochutený lubrikant Eros je vhodný pre použitie pri milovaní, na masáž intímnych partií aj k orálnemu sexu. Eros je značka, ktorá znamená najvyššie štandardy kvality, inovácie a čistotu. Je samozrejmé, že všetky výrobky podliehajú najprísnejším kontrolám. Tešte sa na nezabudnuteľný zážitok, mimoriadnu vláčnosť a veľmi príjemný pocit hodvábnej pokožky.

Objem:100 ml. Príchuť: citrón.

Zloženie: Glycerín, Propylene Glycol, Panthenol, Vitis vinifera (Grape), Leaf Extract, Sodium saccharine, Aroma / Flavour). Cyclomethicone, Sodium acrylate / acryloyidymethyl Taurate, Dimethiconol, Isohexadecane, Polysorbate 80, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.