ERGOPOUCH Zavinovačka a vak na spanie 2v1 Cocoon Willow 0-3 m, 3-6 kg, 2,5 tog

1×1 ks, zavinovačka 2v1

Značka: ERGOPOUCH

Je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko používať a aby sa z nej ťažko unikalo

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

56,89
Doprava zadarmo

O produkte: ERGOPOUCH Zavinovačka a vak na spanie 2v1 Cocoon Willow 0-3 m, 3-6 kg, 2,5 tog 1×1 ks, zavinovačka 2v1

X016825

Hlavný popis produktu

Čo je TOG? TOG je skratka pre Thermal Overall Grade a je to jednotka merania izolácie a hrejivosti spacích odevov a posteľnej bielizne. Čím je hodnotenie TOG nižšie, tým je látka ľahšia; čím je hodnotenie vyššie, tým je látka viac vypchatá a izolovaná.
Je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko používať a aby sa z nej ťažko unikalo. Táto zavinovačka so zipsom má tepelnú triedu TOG, aby udržala dieťa v pohodlí a bezpečne zavinuté bez potreby zložitého zavinovania od prvého dňa. Označenie TOG znamená, že zavinovačka 2,5 TOG sa môže používať samostatne pri izbových teplotách medzi 17- 23 °C + bez prikrývky v postieľke alebo v kolíske, aby bola bezpečnou možnosťou spánku pre novorodenca alebo dieťa. Oblasť hrudníka je dimenzovaná na 1,0 TOG, aby sa zabránilo prehriatiu a umožnilo sa úplné rozšírenie hrudníka pri dýchaní. Rodičia si môžu podľa potreby navrstviť spodnú vrstvu, aby sa dieťa zahrialo, a riadiť sa naším praktickým izbovým teplomerom ZDARMA a príručkou, Čo si obliecť, ktorá je súčasťou výrobku, aby mohli svoje dieťa vhodne obliecť.
Vak Cocoon Swaddle je vyrobený a vyplnený organickou bavlnou s certifikátom GOTS, s elastanom vo vonkajšej tkanine a bambusom v podšívke. To znamená, že je dostatočne pevný, aby obmedzil úľakový reflex, a zároveň umožňuje rozťahovanie a pohyb pre zdravý rast. Roztiahnutosť umožňuje väčšie pohodlie a dieťatku umožňuje pohybovať rukami do polohy, v ktorej sa samo usadí vo vnútri zavinovačky. Mäkká, priedušná organická bavlna a bambus sú certifikované ako netoxické, farbené farbivami na báze vody a šetrné k pokožke novorodencov a pokožke so sklonom k výskytu ekzémov. Zips chráni aj jemnú pokožku vášho dieťaťa a praktické cvočky na ramená umožňujú premeniť Cocoon zo zavinovačky s rukami na spací vak s rukami, keď dieťa vykazuje známky prevracania. Zvonovitý tvar je schválený Medzinárodným inštitútom pre dyspláziu bedrového kĺbu ako zdravý pre bedrá a podporuje správny vývoj bedrových a ramenných kĺbov. Obojsmerný zips umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu plienky počas spánku s minimálnym narušením.
Vak Cocoon Swaddle Bag spĺňa všetky bezpečnostné normy v Austrálii a na Novom Zélande a je preskúmaný Asociáciou pre ekzémy v Austrálii ako výrobok šetrný k pokožke.
Vlastnosti: - organická bavlna s certifikátom GOTS - priedušné prírodné vlákna - super elastický - zvonovitá spodná časť - premena na spací vak - udržuje dieťa v pohodlí - hodnotenie TOG pre teplo - zapínanie na zips - dvojcestný zips - certifikovaná netoxickosť - vhodné na kŕmenie - nie sú potrebné žiadne prikrývky - možno prať v práčke
Zavinovačku a vak 2v1 položte na rovný, nízky povrch s rozopnutým zipsom a zatvorenými ramennými cvočkami. Položte dieťa na zavinovačku a vak 2v1 . Nožičky zastrčte do zavinovačky a zips zapnite tak, aby boli ruky dieťaťa v požadovanej polohe (po bokoch alebo na hrudníku). Ak chcete vymeniť plienku alebo ochladiť dieťa, rozopnite zips zo spodnej časti zavinovačky_vaku, aby ste uvoľnili nožičky a spodnú časť trupu. Po skončení sa zips opäť zatvorí. Podľa potreby pod ňu navrstvite teplú vrstvu. Ak chcete prejsť na spánok s rozopnutými rukami, keď sa objavia známky prevracania, uvoľnite ruky rozopnutím cvočkov na ramenách. Odporúčame to robiť postupne po jednom ramene počas niekoľkých dní. Ak chcete získať názorný návod, ako to všetko prebieha, pozrite si naše video Ako sa zavinuje.

Ak sa vášmu novorodencovi nepáči zavinutie, je bezpečné spať v zavinovačke_vaku od začiatku s vystretými rukami. Vždy uspávajte svoje bábätko v bezpečnom prostredí na spanie.
Materiál: 95% organická bavlna / 5% elastan Výplň: 100% organická bavlna
Starostlivosť: Jemné pranie v studenej práčke v jemnom pracom prostriedku. Neodmáčajte ani nebielte. Sušte v sušičke na nízkej úrovni. Žehlenie za miernej teploty. Možno čistiť v čistiarni (P).
Značka ergoPouch je austrálska spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába zavinovačky, spacie vaky, overaly pre deti. Spoločnosť bola založená v roku 2009 nevyspatou mamou Alinou Sack. Vďaka prvému vaku, ktorý si sama ušila, zmizol problém s prebdenými nocami. Alina sa rozhodla podporiť ďalšie mamičky v boji za zdravý spánok a vývoj bábätiek. Všetky produkty značky ergoPouch sú vyrobené z prírodných, priedušných vlákien, ako je organická bavlna a bambus. Dizajny majú ergonomické tvary, ktoré umožňujú zdravý vývoj a rast dieťaťa. Produkty boli oficiálne uznané Medzinárodným inštitútom pre dyspláziu bedrového kĺbu ako produkt „zdravý pre boky“. Celý sortiment je hodnotený TOG pre každú teplotu a ročné obdobie. ErgoPouch je oceňovaná značka v Austrálii a produkty spoločnosti sa predávajú po celom svete.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.