EnzyMAX R Akcia 1+1

1×120 cps, výživový doplnok

Značka: ENZYMAX
Maximálna sila enzýmov. Unikátna kombinácia enzýmov + extrakt zo ženšenu a vitamínu B6.
Na sklade
29,59
Doprava zadarmo nad 29,90 €
29 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X36900 ADC

Výživový doplnok je komplexným enzymatickým prípravkom, ktorý využíva najmodernejšie technológie získavania enzýmov. Základom zloženia je synergické pôsobenie fungálnych lipolytických a proteolytických enzýmov. Tieto enzýmy sa získavajú modernou fermentačnou technológiou, ktorej výsledkom sú enzýmy vysoko odolné voči žalúdočným kyselinám. Prípravok Enzymax je navyše doplnený i o rastlinné enzýmy papaín a bromelain, ktoré vhodne dopĺňajú celkovú škálu potrebných enzýmov.

Obsiahnutý vitamín B6 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Denná dávka obsahuje: hmot./1 cps
Proteázy (enzýmy) 100 mg / 37.500 HUT
Lipázy (enzýmy) 100 mg / 100 LU
Hesperidín 100 mg
Ženšeň extrakt 20 mg
Papaín 20 mg
Bromelain 20 mg
Vitamín B6 1,4 mg

 

Spôsob použitia

Výživový doplnok užívajú dospelí v dávke 2 kapsuly denne (1 kapsula ráno a 1 kapsula večer), minimálne 30 minút pred jedlom, prípadne 2 kapsuly ráno pred prvým jedlom. V 1.týždni sa odporúča zvýšiť dávku na 2x denne 2 kapsuly. Kapsuly je potrebné zapiť vždy dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.