ENVY Therapy® Home Facial Therapy

1×1 ks, súprava na domáce ošetrenie pleti

Päťkroková súprava produktov na domáce kozmetické ošetrenie pleti.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
29,00
Doprava zadarmo

O produkte

X57952

Domáce kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Home Facial Therapy Antiage Kit obsahuje kozmetické produkty na starostlivosť o vašu pokožku s okamžitým efektom omladenia, vypnutia a regeneráciu pleti. Ak sa chystáte na výnimočnú akciu, pracovné stretnutie či večierok a vaša pleť akútne potrebujete profesionálne ošetrenie, na ktoré popri zaneprázdnenosti neostal čas, siahnite po svojej „kozmetičke v škatuľke“.

ENVY Therapy® Home Facial Therapy Antiage Kit je 5 jednoduchých krokov, ako v domácom prostredí docieliť rýchly kozmetický efekt. Je nielen prevenciou prvých príznakov starnutia pleti, ale aj jednorazovou náhradou kozmetického ošetrenia pleti. Výsledkom je viditeľné omladenie, okamžitý efekt vypnutia, dôkladná hydratácia i regenerácia pleti.

Päťkrokové domáce kozmetické ošetrenie obsahuje:
- Dôkladná exfoliácia pílingom a masážnou hubkou.
- Liftingová masáž tváre regeneračným balzamom.
- Osvieženie okolia očí a redukcia vačkov hydrogélovou očnou maskou.
- Regenerácia a vyživenie pokožky aplikáciou pleťovej masky.
- Hydratácia pokožky antiagingovým krémom.

Pleťový píling
Exfoliačný píling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť regenerovaná a ľahšie prijíma účinné látky z kozmetických prípravkov. Na povrch pleti sa vďaka unikátnemu spojeniu kvetinových a ovocných vôd, kyseliny citrónovej, vitamínu E a hroznového oleja so šetrnými šípkovými semienkami dostanú nové bunky. Pleť pôsobí mladšie a sviežejšie.

Pílingová masážna hubka
Je vyrobená z mäkkého medicínskeho silikónu a zabezpečí dokonalé vyčistenie tváre. Zbaví ju všetkých nečistôt, kožného mazu a odstráni zvyšky mejkapu. Kombinácia hubky a pílingového prípravku nielen dôkladne odstráni odumreté kožné bunky z pokožky, ale ju aj prekrví . Zároveň zvyšuje účinok pleťového pílingu.

Masážny balzam na tvár
Obsahuje kakaové maslo a mandľový olej. Hĺbkovo regeneruje a hydratuje pokožku.

Hydrogélová očná maska
Maska instantne pomáha unaveným očiam a vyhladzuje jemné vrásky v ich okolí. Zjemňuje očné vačky a kruhy. Vďaka jedinečnej technológii a koncentrovanému obsahu látok pokožku okamžite hydratuje. Pri jej chladivom efekte si oči oddýchnu.

Omladzujúca pleťová maska.
Liftingová pleťová maska má vysoký obsah patentovanej látky Syn®-Coll, ktorá redukuje vrásky, a účinné peptidy v unikátnom spojení s kyselinou hyalurónovou, vitamínmi A, E a provitamínom B5. Stimuluje tvorbu kolagénu. Pomáha k celkovej regenerácii buniek. Pleť bude vypnutá a hĺbkovo vyživená.

Omladzujúci krém
Omladzujúci krém na pleť so sklonom k tvorbe vrások, k ochabovaniu kontúr a strate pevnosti s vysokým obsahom patentovaných látok Matrixyl® a Syn®-Coll. Obsahuje špeciálne vyvinuté peptidy na redukciu vrások a reguláciu bunkovej činnosti v unikátnom spojení s kyselinou hyalurónovou a vitamínmi A, E. Krém cielene redukuje vrásky, zmenšuje ich hĺbku a veľkosť. Pleť bude vypnutá, mladistvá, hĺbkovo vyživená a jemnejšia.

Kozmetická špachtlička
Umožňuje hygienickú manipuláciu s daným produktom. Po nanesení ju opláchnite teplou vodou a nechajte voľne vyschnúť. Takto ju možno použiť opakovane.

Nezvolili sme len jednorazové vzorky.
Filozofia ENVY Therapy® je postavená na účinku produktov, v ktorých kombinujeme patentované zložky a organické suroviny v najčistejšej forme. Pri jednorazovom vyskúšaní kozmetického produktu môžete posúdiť len jeho vôňu, konzistenciu, spôsob nanášania. Po jednom, prípadne dvoch použitiach neviete, či produkt vyhovuje potrebám vašej pleti a dostatočne rieši jej problémy a nedostatky. Systematickosť a dlhší čas používania (7 až 14 dní) kompletnej rady produktov, ktoré navzájom podporujú svoj účinok a znásobujú tak efekt jednotlivých zložiek, sú tou najlepšou skúškou.

BENEFITY

 • Praktické balenia, ktoré sa dajú opakovane použiť.
 • Vždy čerstvo namiešané.
 • Možnosť otestovať viacero produktov.
 • Ideálne na cestovanie.
 • Inteligentná verzia namiesto vzoriek.
 • Špecializované súpravy s okamžitým efektom.
 • Rýchly efekt profesionálneho kozmetického ošetrenia v domácom prostredí.

POUŽITIE A APLIKÁCIA

 • ENVY Therapy® Home Facial Therapy Antiage Kit obsahuje produkty na každodennú aj doplnkovú starostlivosť o pleť.
 • Používajte ráno aj večer.
 • Dodržujte 3-krokové čistenie pleti (odlíčenie + čistenie + tonizácia).
 • Masážnu hubku a špachtličku po ošetrení pleti umyte a nechajte voľne vyschnúť.
 • Hubku aj špachtličku je potrebné aspoň raz týždenne vydezinfikovať prepláchnutím v horúcej vode. Odporúčame ju zároveň vydezinfikovať prípravkom vhodným na pleť. Následne je možné ich opakovane použiť.
 • V prípade kontaktu s očami ich dôkladne opláchnite dostatočným množstvom vody.
 • Skladujte na chladnom a tmavom mieste pri teplote 12 – 25 °C mimo dosahu detí.

1. Po vyčistení si pretrite pleť vlhkým tampónom namočeným vo vlažnej vode a dbajte na to, aby pokožka ostala vlhká. Tak bude dokonale pripravená na nanesenie pílingu. Po nanesení pílingu na tvár si navlhčite končeky prstov a krúživými pohybmi masírujte pokožku v smere od koreňa nosa k vonkajším kontúram približne 30 sekúnd. Následne priložte na tvár masážnu hubku a masírujte ňou pleť ďalších 30 sekúnd. Zvyšný píling odstráňte z tváre navlhčenými kozmetickými tampónmi alebo pleť opláchnite. Osušte postupným prikladaním papierových obrúskov.

2. Balzam si naneste pomocou špachtličky na čisté dlane a jemným šúchaním dlaní o seba ho predhrejte. Potom ho dlaňami rovnomerne naneste na celú pleť a pristúpte k masáži tváre. Odporúčame ju vykonávať pred zrkadlom a riadiť sa nákresom priloženým v kite.

3. Na suchú pleť naneste hydrogélovú očnú masku. Dva hydrogélové pláty sú ergonomicky tvarované podľa obrysov očného okolia spodných viečok. Po priložení zotrvajte chvíľu v statickej polohe, aby maska dobre priľnula k pokožke.

4. Na zvyšné časti tváre, ktoré nepokrýva hydrogélová očná maska, teda líca, čelo, bradu, nos a krk, naneste jemnú vrstvu pleťovej masky. Spomínané partie jemne potrite prstami. Hydrogélovú očnú masku a pleťovú masku nechajte súčasne na pleti pôsobiť 20 až 30 minút. Potom vankúšiky odlepte a masku odstráňte pomocou vlhkých vatových tampónov alebo pod prúdom vody až do úplného vyčistenia pleti.

5. Pleť osušte jemným prikladaním papierových obrúskov, čím sa z nej odstráni prebytočná vlhkosť, a následne naneste omladzujúci pleťový krém. Ten nanášajte jemným vklepaním až zatláčaním do pokožky, aby jeho aktívne zložky mohli čo najviac pôsobiť. Nerozotierajte ako bežný pleťový krém.

ZLOŽENIE

Antiage Kit obsahuje: 

 • pleťový peeling (5 ml)
 • peelingovú masážnu hubku (1 ks)
 • masážny balzam na tvár (5 ml)
 • hydrogélovú očnú masku (6 ml)
 • omladzujúcu pleťovú masku (5 ml)
 • omladzujúci krém (5 ml)
 • kozmetickú špachtličku (1 ks)

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.