EMI Vankúš dekoratívny mix 35x45 cm

1×1 ks, dekoračný vankúš

Značka: EMI

Antialergický dekoratívny vankúš, vyrobený na Slovensku, je skvelou voľbou pre vašu domácnosť. Jeho rozmer 45x35 cm je ideálny pre použitie ako ozdobný vankúš alebo aj vankúš na spanie. Povrchový materiál vankúša je vyrobený zo 100% bavlny, čo zabezpečuje príjemný dotyk a pohodlie. Nie je možné si vzor vybrať.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
Ďalšie varianty

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

3,90
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Vankúš dekoratívny mix 35x45 cm 1×1 ks, dekoračný vankúš

X004416

Hlavný popis produktu

Antialergický EKO vankúš z recyklovaného materiálu je skvelou voľbou, ktorá šetrí našu prírodu. Tento vankúš má rozmer 35x45 cm a je vhodný ako vankúš na spanie alebo ako dekoračný vankúš. Mnoho ľudí preferuje aj menšie vankúše vedľa štandardných veľkostí, ako sú 90x70 cm alebo 70x50 cm. Antialergický vankúš s rozmermi 45x35 cm je určený práve pre nich. Okrem funkčnosti ho môžete využiť aj ako ozdobný vankúš do akéhokoľvek priestoru a dodá mu šmrnc za minimálne náklady. Vzory vankúšov sú dostupné podľa aktuálnej ponuky a nemáte možnosť si vybrať konkrétny vzor.

Antialergické EKO vankúše sú vyrobené z recyklovaných zvyškov látok, ktoré vznikajú pri šití obliečok. Recyklovaná látka je materiál, ktorý sa vyrába zo zvyškov textilných produktov a používa sa na výrobu nových produktov. Tento postup znižuje množstvo odpadu a považuje sa za ekologický a udržateľný, pretože pomáha minimalizovať vplyv textilného priemyslu na životné prostredie. Recyklovaná látka použitá na výrobu EKO vankúšov je vyrobená z vysokokvalitnej 100% bavlny, ktorá už nie je použiteľná na ďalšie šitie obliečok kvôli svojim rozmerným obmedzeniam. Napriek tomu sa zachováva kvalita látky, ktorá je využitá na výrobu vankúšov.

Výrobca si je vedomý množstva odpadu v textilnom priemysle a snaží sa ho čo najviac eliminovať. Sú zameraní na využívanie nových výrobných postupov, aby prispeli k ochrane planéty a jej prírodných zdrojov. Vašou kúpou antialergických EKO vankúšov podporíte túto iniciatívu.

Vankúš s rozmermi 35x45 cm má obliečku zo 100% bavlny a vnútornú výplň tvorí antibakteriálne silikonizované duté vlákno. Táto výplň zaručuje nadýchanosť a vzdušnosť vankúša.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov