EMI Utierky na riad Dinner hnedé set 3 ks

1×1 ks, utierky na riad

Značka: EMI

Tieto užitočné kuchynské utierky určite zvýšia pohodlie pri práci v kuchyni. Sú vytvorené zo 100% bavlny, majú výbornú absorpčnú schopnosť pre vodu, sú príjemné na dotyk a môžete ich jednoducho prať v práčke.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
5,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Utierky na riad Dinner hnedé set 3 ks 1×1 ks, utierky na riad

X015403

Hlavný popis produktu

Kuchynské utierky predstavujú neodmysliteľnú súčasť každej kuchyne. Každá zručná hospodynka ocení sadu troch bavlnených utierok na riad. Ich hlavnými atribútmi sú výborná schopnosť absorbovať vodu, čo výrazne skracuje čas utierania umytého riadu. Tieto utierky sú príjemné na dotyk a bez problémov ich môžete dať do práčky, pričom si udržia svoje syté farby. Tieto praktické kuchynské utierky vám určite spríjemnia prácu v kuchyni. S farbou utierok si môžete pohrať a zladiť ju so svojou kuchyňou. Okrem hnedých utierok ponúkame aj červené, zelené a modré varianty. Balenie obsahuje 3 kusy utierok, čo znamená, že kým jednu utierku dávate prať, máte ďalšie dve k dispozícii.

Naše utierky z kvalitnej bavlny budú vhodné nielen pre vašu domácnosť, ale aj pre použitie v penziónoch, reštauráciách alebo na chalupách. Nezabudnite doplniť svoje kuchynské vybavenie o ďalšie doplnky, ako sú kuchynské rukavice, hubky alebo obrusy.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.