EMI Prehoz na posteľ Ottorino

1×1ks, prehoz na posteľ

Značka: EMI

Prehoz na posteľ Ottorino je tak skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú okamžite vylepšiť vzhľad a komfort svojej postele. Jeho príjemný materiál, ochranná funkcia a štýlový dizajn vám zaručia pohodlie a estetický dojem. Užite si dokonalú ustlanú posteľ a pridajte kúsok elegancie do vášho spálni s týmto nádherným prehozom.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

29,90
Doprava zadarmo

O produkte: EMI Prehoz na posteľ Ottorino 1×1ks, prehoz na posteľ

X005008

Hlavný popis produktu

Prehoz na posteľ je skvelým spôsobom, ako okamžite zmeniť vzhľad vašej spálne a vytvoriť atmosféru luxusného hotela s päť hviezdičkami. Okrem toho, že pridáva eleganciu a štýl, prehoz na posteľ plní aj dôležitú ochrannú funkciu. Chráni posteľnú bielizeň, matrac a plachtu pred prachom, špinou a opotrebením, čo znamená, že si môžete každý večer ľahnúť do čistých a sviežich perín.

Tento prehoz je vyrobený z jemnej a príjemnej 100% mikrofibry, ktorá poskytuje príjemný pocit na dotyk. Má obojstranné použitie vďaka vrstve látky na vrchnej aj spodnej strane. Vnútri prehozu sa nachádza vrstva silikonizovaného dutého vlákna, ktorá zabezpečuje mäkkosť a tvarovateľnosť. Všetky vrstvy sú prešité ozdobným prešívaním a okraj prehozu je olemovaný.

Výhody prehozu na posteľ:

Chráni posteľnú bielizeň, matrac a plachtu pred znečistením
Prispeje k štýlovému a elegantnému vzhľadu spálne
Zjednocuje vzhľad postele a celkovej spálne
Nie je potrebné ustierať posteľ
Obojstranné použitie
Možno využiť aj ako prikrývku
Tento prehoz na posteľ je skvelým spôsobom, ako zvýšiť pohodlie a vzhľad vašej spálne. Jeho kvalitný materiál a starostlivo vypracované detaily vám poskytnú príjemný zážitok a dodajú vášmu interiéru dotyk luxusu. Urobte si radosť týmto štýlovým doplnkom do svojej spálne.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov