EMI posteľné obliečky bavlnené Rosina hnedé

1×1 set, posteľné obliečky

Značka: EMI

Vychutnajte si pocit jemnosti s týmito bavlnenými obliečkami, vyrobenými zo 100% bavlny delux. Ich elegantný vzor pridá pôvab do každej spálne. Bavlnená látka je úplne bezpečný materiál pre zdravie a dokonale sa stará aj o citlivú pokožku. Pocítte maximálny komfort a bezstarostný spánok s týmito bavlnenými obliečkami.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
26,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI posteľné obliečky bavlnené Rosina hnedé 1×1 set, posteľné obliečky

X005112

Hlavný popis produktu

Bavlnené posteľné obliečky Rosina sú perfektnou voľbou pre tých, ktorí si potrpí na kvalitný spánok. Tieto obliečky nie sú len krásne vzorované, ale ich vlastnosti zabezpečujú aj pokojný spánok. Je veľmi dôležité vytvoriť si vhodné prostredie pre odpočinok, a verte aj posteľné obliečky majú vplyv na vaše zdravie a kvalitu spánku.
Ideálnou voľbou sú obliečky vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je známa ako materiál vysokej kvality a zdraviu neškodný. Bavlna je prírodný, pevný, trvácny a príjemne mäkký materiál, ktorý zaručuje priedušnosť. Bavlnené posteľné obliečky majú všetky pozitívne vlastnosti, ktoré by ste od bavlny očakávali, a navyše ponúkajú aj niekoľko vylepšení. Tieto obliečky sú jemné aj k citlivej pokožke. Okrem toho majú pekný vzor, ktorý pridá do vašej spálne estetický prvok. Obliečky majú praktické zapínanie na zips a umožňujú pranie při teplote 40°C. Je dôležité poznamenať, že obliečky so zipsovým uzáverom nie sú vhodné do zariadení, kde sa predpokladá časté pranie a používanie mangľovacích strojov, ako sú ubytovacie zariadenia, hotely a nemocnice. Pri starostlivosti o tieto obliečky odporúčame prať ich naruby so zapnutým zipsom a sušiť pri najnižších teplotách.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov