EMI postelné obliečky bavlnené Marína ružové

1×1 set, posteľné obliečky

Značka: EMI

Obľúbené posteľné obliečky Marína s ľudovým vzorom. Kvalitná 100% bavlna delux s vylepšenými vlastnosťami. Pekne ozdobia každú spálňu doma aj na chalupe. Pohodlné zapínanie pomocou mangľovacích gombíkov.

32,00
Doprava zadarmo

O produkte: EMI postelné obliečky bavlnené Marína ružové 1×1 set, posteľné obliečky

X005058

Hlavný popis produktu

Obliečky Marína sú jemné obliečky vyrobené z kvalitnej 100% bavlny deluxe s ľudovým motívom. Materiál obliečok Marína tvorí 100% bavlna deluxe, ktorá disponuje ešte lepšími vlastnosťami než klasická bavlna. Majú zvýšenú gramáž 145 g/m2, čo je o 20 g/m2 viac ako bežné bavlnené obliečky. Deluxe bavlna je mäkšia, hebkejšia a zároveň trvácna, pevnejšia. Pri mokrom stave zlepšuje svoju odolnosť až o 20%. Táto bavlna je vhodná na výrobu produktov, ktoré sa často používajú a perú. Obliečky z ušľachtiléj deluxe bavlny majú lesk podobný hodvábu a príjemnú jemnosť pri dotyku. Sú ušité z husto tkanej bavlny s priadzou o sile 25,5/22,5 (o/ú). Obľúbené obliečky Marína sú kompletné ušité na Slovensku, čo zaručuje ich kvalitu.
Tieto obliečky kombinujú klasický a moderný štýl, čo pridáva spálni eleganciu. Obliečky dokážu oživiť aj najvšednejšiu spálňu. Zapínanie obliečok je riešené pomocou umelohmotných gombíkov. Pri praní obliečok odporúčame použiť teplotu 40°C. Tiež odporúčame prať obliečky naruby so zapnutým zapínaním, aby sa minimalizovalo poškodenie a opotrebenie materiálu. Pri sušení v sušičke odporúčame použiť najnižšie možné teploty, aby sa zabezpečila dlhšia životnosť obliečok.
Možno sa práve vďaka novým obliečkam z kvalitného materiálu sa váš spánok stane ešte príjemnejším.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov