EMI Plachta posteľná biela pevná 140 x 220 cm

1×1 ks, posteľná plachta

Značka: EMI

Posteľná plachta pevná je plachta určená na rovnomerné a pevné pokrytie matraca bez napínacej gumy. Tento typ plachty sa jednoducho položí na matrac a pripevní sa pomocou rohových gumových popruhov, ktoré sa zasunú pod matra

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

6,50
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Plachta posteľná biela pevná 140 x 220 cm 1×1 ks, posteľná plachta

X004731

Hlavný popis produktu

Plachta na posteľ bez gumičky, známa ako pevná plachta, je veľmi obľúbená v ubytovacích zariadeniach aj bežných domácnostiach. Táto plachta má rovný strih bez akýchkoľvek iných prvkov, ako napríklad gumičky. Je jednoduchá a často sa používa v hoteloch, chalupách, nemocniciach a aj u starších generácií. Pevná plachta je vyrobená z 100% husto tkaného bavlneného materiálu, ktorý poskytuje príjemné zaspávanie. Bavlna je prírodný materiál s vysokou trvácnosťou a pevnosťou, ktorá sa ešte zvyšuje počas mokra. Je príjemná na dotyk a zaručuje dobrý spánok. Bavlna je priedušná, čo zabezpečuje výborné vetranie a zabráni poteniu aj počas horúcich letných nocí. Je vhodná aj pre citlivú pokožku detí a alergikov. Pevná plachta dokonale chráni matrac pred nečistotami.

Plachty na posteľ bez gumičky neobsahujú žiadne škodlivé látky ako PVC, halogény, ťažké kovy ani pesticídy. Sú vyrobené z čistej 100% bavlny. Je dôležité mať na pamäti, že 100% bavlna môže mať tendenciu zraziť sa po praní. Preto s ohľadom na túto skutočnosť vyrábame plachty na posteľ s rozmerným ústupom, napríklad pri rozmeroch 240 cm je na obale uvedený rozmerný údaj 220 cm.

Pevná plachta na posteľ je vhodná pre akúkoľvek posteľ. Jednoducho ju prestriete na posteľ alebo zasuniete pod matrac z každej strany. Sú ľahké a jednoducho sa s nimi manipuluje. V teplých nocách sa často používajú aj ako prikrývka, pretože sú vzdušné a nezaisťujú potenie. Plachty je možné vyprať pri teplote 60°C, čo im vráti hygienickú čistotu a príjemnú vôňu.

Rozmery: 140 x 220 cm


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov