EMI Osuška bavlnená červená 70x140 cm

1×1 ks, bavlnená osuška

Značka: EMI

Osuška v červenej farbe vyrobená zo 100% bavlny zaujme okrem farby aj svojimi vlastnosťami. Je savá, jemne tkaná, stálofarebná a príjemná na dotyk. Rozmer osušky je 70x140 centimetrov.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
9,50
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: EMI Osuška bavlnená červená 70x140 cm 1×1 ks, bavlnená osuška

X004663

Hlavný popis produktu

Červená froté osuška od značky EMI je vyrobená z jemného a kvalitného materiálu, čo ju robí skvelou voľbou pre vaše potreby. Táto bavlnená osuška je vyrobená zo 100% bavlny, čo zaručuje príjemný kontakt s pokožkou a vysokú kvalitu.

EMI osušky, vrátane červenej, majú vynikajúcu savosť a dokážu prirodzene vstrebávať vlhkosť. Ich froté materiál je známy pre svoju pevnosť v ťahu a vysokú hrejivosť. Osušky EMI sú jemne tkané a ich farby zostávajú stále krásne aj po niekoľkých praniach.

Táto červená osuška má bežný rozmer 70x140 cm, čo ju robí vhodnou pre bežné použitie. Je vyrobená zo 100% bavlny, čo zabezpečuje jej príjemný dotyk a pôsobí upokojujúco na pokožku.

Výhody, ktoré získavate kúpou osušiek EMI, zahŕňajú ich savosť, schopnosť vstrebávať vlhkosť, jemné tkanie a stále krásne farby. Osušky sú vyrobené z froté materiálu zo 100% bavlny, čo im zaručuje vysokú kvalitu. Aj po niekoľkých praniach zostávajú príjemné na dotyk a pôsobia upokojujúco na pokožku.

Vlastnosti červenej bavlnenej osušky EMI:

Materiál: 100% bavlna
Rozmer: 70 x 140 centimetrov
Gramáž: 450 g/m2
Možnosť prania pri teplote 60 °C
Červená bavlnená osuška od značky EMI je vynikajúcim doplnkom pre vašu kúpeľňu. S jej jemným a kvalitným materiálom budete mať príjemný pocit pri každom použití

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov