EMI Obliečky Ornament čierny 140x200+90x70

1×1ks, postelné obliečky

Značka: EMI

Obliečky Ornament si získavajú obľubu vďaka svojmu jedinečnému vzoru a sú dokonalým doplnkom do vašej spálne. Tieto obliečky sú vyrábané zo 100 % husto tkanej bavlny don, čo zabezpečuje ich kvalitu a pohodlie. S našimi obliečkami Ornament môžete do svojho priestoru vniesť štýl a eleganciu, a to vďaka ich výnimočnému vzoru, ktorý je nenapodobiteľný.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
24,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Obliečky Ornament čierny 140x200+90x70 1×1ks, postelné obliečky

X004751

Hlavný popis produktu

Moderné posteľné obliečky z kvalitnej bavlny so zaujímavým vzorom
Posteľné obliečky Ornament čierny sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna má dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých, ktoré si vyžadujú časté pranie.

Obliečky vyrobené z bavlny de luxe Ornament čierny sú veľmi obľúbené najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľkonásobnom praní sú ako nové. Sila texových priadzí obliečok je (o/ú) 25,5/22. Gramáž materiálu je 120 g/m2. Obliečky sú ušité a vyrobené na Slovensku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov