EMI Obliečky bavlnené Women 140x200+90x70

1×1 ks, bavlnené obliečky

Značka: EMI

Jemný vzor posteľných obliečok Women obohatí každú spálňu. Tieto obliečky sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny delux, ktorá prinesie vlastnosti, ktoré si rýchlo obľúbite. Prívlastok "deluxe" skrýva ešte výnimočnejšie vlastnosti, než má klasická bavlna.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

28,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Obliečky bavlnené Women 140x200+90x70 1×1 ks, bavlnené obliečky

X015396

Hlavný popis produktu

Obliečky Women sú vyrobené z mäkkej, trvácnej a hebkej 100% bavlny delux. Tento materiál prinesie vlastnosti, ktoré budete ihneď obľubovať. Prívlastok "delux" značí, že tieto obliečky majú ešte lepšie vlastnosti ako klasická bavlna.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým je bavlna tak obľúbená. Má dobrú pevnosť, ktorá sa zvyšuje aj za mokra, a preto sa často používa v produktoch, ktoré vyžadujú časté používanie a pranie. Bavlna delux je mäkšia, hebkejšia a zároveň trvácnejšia a pevnejšia. Má dokonca zlepšenú odolnosť za mokra až o 20%. Lesk podobný hodvábu a príjemná jemnosť pri dotyku sú ďalšími pozitívnymi efektmi tejto ušľachtilej bavlny. Sila priadze obliečok vyrobených z husto tkanej bavlny je 25,5/22,5 (o/ú).

Vzor na vankúšových obliečkach v balení nemusí byť rovnaký.

Vlastnosti tejto bavlny delux sú zárukou spokojnosti našich zákazníkov. Obľúbené sú pre svoju pevnosť, trvácnosť a kvalitu, ktorú si zachovávajú aj po mnohých praniach. Farby zostávajú živé aj po dlhšom používaní. Jej príjemný dotyk prispieva k celkovému pohodliu pri používaní.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov