EMI Obliečky bavlnené Dots červené 140x200+90x70

1×1ks, bavlnené postelné obliečky

Značka: EMI

Posteľné obliečky Dots červené prinesú kvalitu a jednoduchý štýl do vašej spálne. Sú vyrobené na Slovensku z husto tkanej 100% bavlny don, čo znamená, že materiál je pevný a trvácny. Bavlnená tkanina je známa svojou prirodzenou schopnosťou dýchať a udržiavať vás v pohodlí aj počas spánku.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
24,00
Doprava zadarmo

O produkte: EMI Obliečky bavlnené Dots červené 140x200+90x70 1×1ks, bavlnené postelné obliečky

X004817

Hlavný popis produktu

Posteľné obliečky Dots červené sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna má dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Obliečky Dots červené vyrobené z bavlny de luxe sú veľmi obľúbené najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to hlavne pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľkonásobnom praní sú ako nové. Sila texových priadzí obliečok je (o/ú) 25,5/22. Gramáž materiálu je 120 g/m2. Obliečky sú ušité a vyrobené na Slovensku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov