EMI Jednofarebné obliečky bavlnené Nobel krémové 140x200+90x70

1×1ks, bavlnené postelné obliečky

Značka: EMI

Obliečky Nobel v elegantnej krémovej farbe sú vyrobené z vysoko kvalitnej egyptskej bavlny, ktorá sa vyznačuje mimoriadnou jemnosťou, odolnosťou a vysokou schopnosťou absorbovať vlhkosť. S týmito jednofarebnými obliečkami sa potvrdzuje pravidlo, že krása spočíva v jednoduchosti.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
49,00
Doprava zadarmo

O produkte: EMI Jednofarebné obliečky bavlnené Nobel krémové 140x200+90x70 1×1ks, bavlnené postelné obliečky

X004747

Hlavný popis produktu

Posteľné obliečky Nobel EMI sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej egyptskej bavlny. Egyptská bavlna sa považuje za najkvalitnejšiu bavlnu na svete. Vďaka svojmu prirodzene dlhému vláknu je extrémne savá, priedušná, mimoriadne hebká a trvácna. Obliečky z vysoko kvalitnej marcerovanej 100% egyptskej bavlny sú luxusný produkt, ktorého vysoká kvalita a dlhá životnosť nemá konkurenciu. Doprajte si aj vy spánok v týchto jedinečných obliečkach! Jedna strana obliečok je hnedá a druhá strana je krémová.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna má dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov