ELMEX SENSITIVE PLUS SYSTÉM NA CITLIVÉ ZUBNÉ KRČKY

1×1 set, zubná kefka + zubná pasta + ústna voda

Značka: ELMEX
Komplexná starostlivosť o citlivé zuby a odhalané zubné krčky. Sada obsahuje ústnu vodu, zubnú pastu a zubnú kefku.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

7,64 ušetríte 1,35 €

Pôvodná cena 8,99 € , zľava 15%

Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X17186 ADC

Systém na citlivé zuby a odhalené zubné krčky.

Balenie obsahuje: elmex® SENSITIVE PLUS s aminfluoridom zubná pasta , elmex® SENSITIVE PLUS s aminfluoridom ústna voda, elmex® SENSITIVE PLUS EXTRA SOFT zubná kefka.

ELMEX SENSITIVE PLUS SYSTÉM NA CITLIVÉ ZUBNÉ KRČKY:

  • elmex® SENSITIVE PLUS s aminfluoridom zubná pasta - chráni pred kazivosťou zubných krčkov, chráni odhalené zubné krčky pred nadmernou citlivosťou a bolestivosťou, vďaka nízkej abrazivite čistí šetrne a nepoškodzuje zubné krčky.
  • elmex® SENSITIVE PLUS s aminfluoridom ústna voda - chráni pred kazom zubných krčkov, znižuje nadmernú citlivosť zubov, dopĺňa každodenné čistenie zubov. Neobsahuje alkohol.
  • elmex® SENSITIVE PLUS EXTRA SOFT zubná kefka - jemne čistí odhalené zubné krčky a citlivé zuby. S extra jemnými vláknami čistí dôkladne ale jemne. Vlákna usporiadané do X umožňujú čistenie aj v medzizubných priestoroch. Malá hlava kefky dosiahne aj na ťažko dostupné miesta.

Spôsob použitia

Na zubnú kefku sa aplikuje zubná pasta a použije sa na vyčistenie zubov. Čistenie zubov sa odporúča po každom jedle min. 2x denne (ráno a večer). Ústna voda sa použije na dočistenie ústnej dutiny, prípadne kedykoľvek počas dňa na vypláchnutie ústnej dutiny a osvieženie dychu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.