Elektrický stolný gril Adler AD 6614

Značka: ADLER

Elektrický stolný gril Adler AD6614 s vysokým maximálnym výkonom 3000 W je prvotriedne zariadenie, na ktorom je ľahké pripravovať lahodné pokrmy

64,99

O produkte: Elektrický stolný gril Adler AD 6614

1935bfda-ddde-4a83-be7c-9bd60c6f3d2b

Hlavný popis produktu

Elektrický stolný gril Adler AD6614 s vysokým maximálnym výkonom 3000 W je prvotriedne zariadenie, na ktorom je ľahké pripravovať lahodné pokrmy. Nepriľnavá varná doska vám umožní pripravovať vyprážané aj grilované jedlá. Teplotu možno plynulo regulovať vo veľkom rozsahu, čo umožňuje udržiavať správnu teplotu grilovaných produktov. Určite oceníte aj jednoduché použitie a čistenie vďaka odnímateľnému napájaciemu káblu. Elektrický stolný gril Adler AD6614 - Skvelá voľba pre milovníkov rodinného grilovania, no bez všetkých problémov s osvetlením a dymom.

Vďaka elektrickým prístrojom môžete grilované jedlá jesť po celý rok. Ich výhodou je, že budú dobre fungovať aj v malom byte. Stolný elektrický gril je tiež možnosťou, ako pohodlne a rýchlo pripraviť obľúbené jedlá pre viac hostí. Veľká plocha dosky umožňuje súčasne grilovať veľa zeleniny, sendvičov a klobás. Vďaka maximálnemu výkonu 3000 W však rýchlo pripravíte aj hrubšie kusy mäsa.
Dva typy povrchov: plochý a vrúbkovaný, vám umožňujú získať pruhovaný efekt alebo hnedý chlieb alebo mäso. Plynulá regulácia teploty a možnosť dosiahnutia 240°C je spôsob, ako spracovať produkty od začiatku, udržať teplotu a možnosť prihrievať hotové produkty. Za zváženie stojí kúpa elektrického grilu AD6614, ktorý zaisťuje pohodlie používania bez ohľadu na vonkajšie poveternostné podmienky.

Charakteristika a technické údaje:
Elektrický stolný gril
Dva typy povrchu: plochý 50%, vrúbkovaný 50%
Vyhrievacia platňa s nepriľnavým povrchom
Plocha grilovacej plochy: 876 cm2 - 36,5 x 24 cm
Odnímateľný regulátor teploty a napájací kábel
Plynulé nastavenie teploty
Maximálna teplota 240°C
Odnímateľná odkvapkávacia miska
Rukoväť chladná na dotyk
Protišmykové gumené nožičky
Špachtľa v balení
Rozmery zariadenia: 33x33x11 cm
Hmotnosť: 2,3 kg
Dĺžka napájacieho kábla: 110 cm
Výkon: nom. 2000 W, max. 3000 W

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘
Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.